TWRP Casper VIA A1 Plus TWRP

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Casper VIA A1 Plus cihazına ait TWRP dosyasını paylaşacağım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Bu işlemlerden önce cihazınızın bootloader kilidini açmanız lazım.

Burada bulunan konudan faydalanarak unlock yapabilirsiniz.

Dosya

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Casper VIA A1 Plus cihazına ait TWRP dosyasını paylaşacağım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Bu işlemlerden önce cihazınızın bootloader kilidini açmanız lazım.

Burada bulunan konudan faydalanarak unlock yapabilirsiniz.

Dosyayı almak isteyen üyeler konu altından yorum yaparsanız özelden dosya gönderilecektir. Dosya içinde tüm detaylı anlatım vardır.
Via a1 için ben yaptım bootloader kilidi açmadan atabiliyorum sen neden açıyorsun bootloader kilidini anlamadım

Via a1 için ben yaptım bootloader kilidi açmadan atabiliyorum sen neden açıyorsun bootloader kilidini anlamadım
Canım öyle istiyor. Her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır. Ben sana diyormuyum sen neden bootloader kilidi açmadan atıyorsun diye.

Artist artist konusma ben sana sp flash toolsdan atabilecek şekilde yapılabilir mi diye yardım edebilir miyim diye yazdım edebinle bir cevap yazmayı bil

Bootloader kilidi açılmadan da atılabilir.
Bootloader kilidi açılarakta atılablir.
Eğer bootloader açılmazsa TWRP'de kasmalar mevcut olacaktır.
Bu yüzden sağlıklı olan Bootloader açarak işlem yapmaktır
Konu yardım haricinde kilitlenmiştir. !

Artist artist konusma ben sana sp flash toolsdan atabilecek şekilde yapılabilir mi diye yardım edebilir miyim diye yazdım edebinle bir cevap yazmayı bil
Sen değilde ben sana yardımcı olayım. Sen saçma sapan yorum yapmışsın. Bir cihazın bootloader kilidi neden açılır?

Herhangi bir olumsuzlukta cihaza müdahale etmek için. İsteyen SP Flash Tool ile isteyen fastboot ile yükler.

Sitede 10 bin üye var kaç kişiye yardım ettin de, şimdi bana yardım etmeye çalışıyorsun? Sırf konu altına gelip ben birşeyler biliyorum havası yaratma, senin bildiğin kadar benim unuttuğum var.

silivriserdar yaz her yerde ismimi ve yaptığım işleri görürsün.

Şimdi git ötede kendi kendine oyna.

Tesekkurler. Eline sağlık

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sağol dosya geldı bu adb olayında hata veriyor yapamadık. twrp olayını yükledik ama twrp çıkmıyor ama. adb olayını yaparken telefon açık mı olacak kapalı mı.
Cihazınızı unlock yaptınız mı?

bende onu soruyorum işte.unlock yapamadık. adb olayını yaparken hata veriyor. twrp olayına ihtiyacımız var bu telefona güncelleme olmadığı için emoji olayını yapmam lazım.çok sinir bozucu bir durum kare kare çıkıyor emojiler .
Konuda detaylı unlock işlemi nasıl yapılır anlattım. Unlock konusuna bakıp 2 dk içinde unlock yapabilirsiniz.

sanırım bizim pc de sıkıntı var. USB tanımaya çalışıyor ya çok sürüyor. istanbul içindeysen telefonu getirsem yaparmısın. beynim yandı.

Geri
Üst Alt