Casper Via A1 Plus Yazılım Yükleme

Dosyayı indirmek için beğenip yorum yapmanız yeterli.

Link otomatik açılacaktır.

Yükleme işlemini SP Flashtool ile yapabilirsiniz.

Takıldığınız yerde yorum kısmından yaşadığınız sıkıntıyı belirtiniz.

acılmıyor

Onu format biçiminde yüklemeden öyle yapmanız gerekirdi. Bu şekildeyken ancak geliştirici ekibimiz el atabilir cihaza. O da cihaz ellerinde olması gerek. Nerede oturuyorsunuz

Dediğiniz gibi yaptım bu arada sadece download olarak yükledim format atmadan. Ümraniyedeyim, eğer siz de yakınsanız fiyat olarak ne kadara mal olur

Şarjda ve pcye takılıyken kırmızı şarj ışığı yanıyor ama açılmıyor. Sp flash toolda spformat atıp yüklersem olur gibime geliyor ama imei numarası gider diye yapamıyorum
İmei bir şekilde çözülür önceliği cihazı açmaya verin. Cihaz açılmazsa yani Hard brick durumda olursa bende birşey yapamam. Repair konusunda yardımcı oluruz

İmei bir şekilde çözülür önceliği cihazı açmaya verin. Cihaz açılmazsa yani Hard brick durumda olursa bende birşey yapamam. Repair konusunda yardımcı oluruz
Şuan ne yapayım peki sp flash toolda format all and download yada rirmware update kullanayım mı? Ayrıca şuan cihaz neden açılmıyor stock romu anlatıldığı gibi download only şeklinde kurdum. Model farklılığından olabilir mi? (Casper Via A1 Plus)

Şuan ne yapayım peki sp flash toolda format all and download yada rirmware update kullanayım mı? Ayrıca şuan cihaz neden açılmıyor stock romu anlatıldığı gibi download only şeklinde kurdum. Model farklılığından olabilir mi? (Casper Via A1 Plus)
Siz tam brick etmeden size bir yedek bulmak lazım.

cihaz yazılımı yükledim cihaz hiç açmıyor 2 defa yükleme yapmak istediğim zaman yükleme de hata veriyor yazılım atarken risk var demişti sebebi nedir nasıl çözebilirim

cihaz yazılımı yükledim cihaz hiç açmıyor 2 defa yükleme yapmak istediğim zaman yükleme de hata veriyor yazılım atarken risk var demişti sebebi nedir nasıl çözebilirim
Cihazı Şarj Takın.. Bi Süre Kalsın Öyle Sonradan Tekrar Yükelmeyi Deneyin

Cihaza neden yazılım attınız? Sorunu neydi?​

dosyayı indiemedım basarısız yanıtı alıorum

Telefona yazılım attıktan sonra açılmıyorsa. Başka yerden yazılım indirin yükleyin ben denedim oldu. Ama başkığa dikkat edin bununla aynı olmasın.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Telefona yazılım attıktan sonra açılmıyorsa. Başka yerden yazılım indirin yükleyin ben denedim oldu. Ama başlığa dikkat edin bununla aynı olmasın.

Casper Via A1 Plus Yazılım Yükleme

Dosyayı indirmek için beğenip yorum yapmanız yeterli.

Link otomatik açılacaktır.

Yükleme işlemini SP Flashtool ile yapabilirsiniz.

Takıldığınız yerde yorum kısmından yaşadığınız sıkıntıyı belirtiniz.

teşekkürler ama link çalışmıyor

Geri
Üst Alt