1569945583630957422411.jpg

Cihazın yazılım yüklemeden önceki arızası neydi

Cihazın yazılım yüklemeden önceki arızası neydi
Aslında öyle büyük bir sorun yoktu. Sadece yazılım atarsam daha iyi olur diye düşündüm. Ve fastboot girmeye bastım ardından yazılımı yüklemeye bastım yazılım yüklendi ama açılmadı.

Aslında öyle büyük bir sorun yoktu. Sadece yazılım atarsam daha iyi olur diye düşündüm. Ve fastboot girmeye bastım ardından yazılımı yüklemeye bastım yazılım yüklendi ama açılmadı.
Acaba olur mu düzeltmek için yol var mı

Telefonu sıfırlayıp kurmak için format+download kısmına basmam gerekiyor heralde ama izlediğim videoda imei silebildiğini söyllüyorlar. Bu işlemi nasıl uygulayabilirim?

Telefonu sıfırlayıp kurmak için format+download kısmına basmam gerekiyor heralde ama izlediğim videoda imei silebildiğini söyllüyorlar. Bu işlemi nasıl uygulayabilirim?
Sadece download seçip yükleyin. İmei leri iz silinir yoksa. Hatta bazen mtk cihazlar brick bile olabiliyor

Yaptım ama şuan açılmıyor lütfen yardım eder misiniz

Dediğiniz gibi sadece download yaptım reset atmadan şuan telefon açılmıyor ne yapmam gerek lütfen yardım eder misiniz??

Dediğiniz gibi sadece download yaptım reset atmadan şuan telefon açılmıyor ne yapmam gerek lütfen yardım eder misiniz??
Onu format biçiminde yüklemeden öyle yapmanız gerekirdi. Bu şekildeyken ancak geliştirici ekibimiz el atabilir cihaza. O da cihaz ellerinde olması gerek. Nerede oturuyorsunuz

Geri
Üst Alt