adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
Casper Via A1 Plus Yazılım Yükleme

Dosyayı indirmek için beğenip yorum yapmanız yeterli.

Link otomatik açılacaktır.

Yükleme işlemini SP Flashtool ile yapabilirsiniz.

Takıldığınız yerde yorum kısmından yaşadığınız sıkıntıyı belirtiniz.

İNDİRME LİNKİ

ŞİFRE: GsmTurkey.Net

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu anda elimde bu cihazdan var.Bu romu indirdim ve cihaz kapalı ve bataryasız bir şekilde romu yükledim ve romu sorunsuz olarak yükledi ancak rom yüklemesinden sonra cihaz hiç açılmadı ve bataryasız iken yani yazılım yükleme modunda bilgisayar cihazı görmüyor.Batarya takılı iken görüyor ancak yükleme yapmıyor.Batarya takılı vaziyette romu flashlamaya çalıştığımda flash toolda kırmızı şerit doluyor ancak yükleme başlamıyor.Bu konuda yardım edebilir misiniz?Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Şu anda elimde bu cihazdan var.Bu romu indirdim ve cihaz kapalı ve bataryasız bir şekilde romu yükledim ve romu sorunsuz olarak yükledi ancak rom yüklemesinden sonra cihaz hiç açılmadı ve bataryasız iken yani yazılım yükleme modunda bilgisayar cihazı görmüyor.Batarya takılı iken görüyor ancak yükleme yapmıyor.Batarya takılı vaziyette romu flashlamaya çalıştığımda flash toolda kırmızı şerit doluyor ancak yükleme başlamıyor.Bu konuda yardım edebilir misiniz?Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
Cihazın asıl problemi ne idi

Cihazda null hatası var bu romu yükleyince düzelirmi ?

Merhaba Aynı sorun şu an başıma geldi bir çözüm varmıdır

Ekrana hiç görüntü gelmiyor recovery girdiğini bilemiyorum

Recovey girdiğini göremiyorum hiç görüntü gelmiyor

yok bataryayı söktüm ama bilgisayar görmüyor

Geri
Üst Alt