silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Casper VIA A3 Plus cihazına ait root dosyasını paylaşacağım.​

Dosya içinde gerekli açıklama ve anlatım vardır.

Ek olarak cihazınızı Wi-Fi bağlayın ve Magisk Manager uygulamasına girip güncelleme yapın.

Takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

Son düzenleme:
Hocam bende wifi yok illa wifi açıp güncelleme mi yapmam lazım zorunlu mu

root işlemi cihazı susturdu. siyah ekran cihaz şu anda. rom atmayı deneyeceğim. kullanacakların bilgisine sunarım. her ihtimali göze alsınlar. işlemleri birebir uygulamama rağmen bu duruma maruz kaldım bilginize.

root işlemi cihazı susturdu. siyah ekran cihaz şu anda. rom atmayı deneyeceğim. kullanacakların bilgisine sunarım. her ihtimali göze alsınlar. işlemleri birebir uygulamama rağmen bu duruma maruz kaldım bilginize.
Cihazı unlock yaptınız mı?​

Hocam bende telefon bir daha siyah ekran ile karşılaşacak diye cesaret edemiyorum , kiminle denediysek hep siyah hata aldık. Bu işte başka bir iş var herhalde.

siyah ekranda kalıyorsa sıfırlayın olmuyorsa yazılım atmayı deneyin

Hocam hatırlarsanız benim cihaz hiç bir şekilde sinyal almamıştı , servise yollayarak çözmüştük durumu

Dosya indirilmiyor bilginize. e-posta adresi bulunamadığından veya e-posta alamadığından iletiniz teslim edilemedi. Uyarısı vermekte.

merhaba via a3 plus cihazıma root yapmam gerekiyor çocuğumun ilk doğduğu andan itibaren tüm fotoğrafları kazara silindi fakat bu işlere o kadar uzağımki bana yardım edebilecek gerekirse team wiever vs bağlanabilecek birisi varmı

merhaba via a3 plus cihazıma root yapmam gerekiyor çocuğumun ilk doğduğu andan itibaren tüm fotoğrafları kazara silindi fakat bu işlere o kadar uzağımki bana yardım edebilecek gerekirse team wiever vs bağlanabilecek birisi varmı
Diskdigger ile tarama yaşamayı denedinizmi

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resimler hafıza kartında ise kurtarılır ama cihazın hafızasında ise zor.​

Hocam merhaba zip dosyasının içindeki anlatımdan birşey anlamadım zihazın kilidi açık elimde magisk ile hazırlanmış port için img dosyasida hazır geri kalan PC de ki şeyler için ne yapmalı kısaca anlatır mısınız
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Dosyayı yükledikten sonra mobil veri ile de halledebilirsiniz.
Hocam yazdigim yorum için geri dönüş yaparsanız sevinirim

Hocam merhaba zip dosyasının içindeki anlatımdan birşey anlamadım zihazın kilidi açık elimde magisk ile hazırlanmış port için img dosyasida hazır geri kalan PC de ki şeyler için ne yapmalı kısaca anlatır mısınız
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam yazdigim yorum için geri dönüş yaparsanız sevinirim
Özelden yazıyorum

Selam, dün kurmaya çalıştım.ilk denilen unlock işlemini sorunsuz yaptım.cihaz fabrika ayarına döndü yapınca.sonra yukardaki programı fast moda alıp yüklemek istedim.ok dedi.ve kaldı.ve cihazı kapattıgımda bir daha ne şarj aldı nede açıldı.servis formatlayarak açtı.bundan neden sorun oldu yapan varmı a3plus casper.yardım

Yardım edecek yokmu.nasil root yaparız.yada yapan varmı teşekkürler

Geri
Üst Alt