Yardım Casper VIA E1 Açılış Ekranında Kaliyor

• Konbuyu başlatan Çardak
  • Başlangıç tarihi
Ç

Çardak

Merhaba form kullanıcıları .Casper Via E1 olduğunu öğrendiğim ihaz açılış ekranında kaliyor. Ne old anlamadığım şekilde bu durumda olan cihazı toparlayıp çalış vaziyete getirebilir isem ihtiyacı olan telefon ekranı kırılan bir genç arkadaşa vereceğim.. kendi imkanlarim ile yapmayı planladigim ve yardım etmenizi rica ettiğim bu durum için çözüm ve yardım önerilerinizi söyler misiniz..

Cihaz hiç bir format yada tuş kombinasyonuna cevap vermiyor
IMG_20200225_225047_HDR.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@taboglu53, evet bu kısımdan casper via halabtech dosyası indirdim devaı için yardımcı olabilir misiniz ?

@IslamB3y1, o sekilde kalıyor ve iç bir tepki vermiyor.. diğer sekillerinide denedim tuslar ile ögrendigim kadarıyla resetleme hard format vs ama nafile..

@IslamB3y1, o sekilde kalıyor ve iç bir tepki vermiyor.. diğer sekillerinide denedim tuslar ile ögrendigim kadarıyla resetleme hard format vs ama nafile..
Hattınızda İnternet Yok Sanirim Hattınızı Çıkarın Tekrar Kurulum Yapmayı Deneyin
Hattınızda İnternet olmadıgı için ilerlemiyor.

@IslamB3y1, bu nasıl video srekli bişiler sürekli ordan oraya girmeler bu cihazın öyle bir tepki verecegini sanmıyorum

Cihazınızda Sıkıntı yok Sadece Frp Var Kırmak İçin Yapmalısınız.
frp dediginiz sey desen veya şifremi cünkü google hesaba ulasmaya calısıyor da burda ? eger frp dediginiz sey unutulan sifre tarzı bişeyse ben şifrel olmadıgını hatırlıyorum bu cihazda.. yok frp farklı bişeyse bilemem

Geri
Üst Alt