Yardım Casper VIA E1 Açılış Ekranında Kaliyor

• Konbuyu başlatan Çardak
  • Başlangıç tarihi
SP Flash Tool ile MTK FRP Kaldırma
Bu konuyu iyice inceleyin ve birebir işlemleri yapın.
ben bunu gece 21-22 saatleri arasında bir deneyimleyiyim güzelce okuyup anladıktan kavradıktan sonra.. bu daha mantıklı uzunda olsa deneyecegım videoda bişeyler yapıyor ama ben onları yapabilecegimi sanmıyorum.. burdan okuya okuya yavas yavas deneyecegim ilgi alaka yardım ve yönlendrimeniz için minnetarım genc arkadasa telefon verecegim dedim sözümde durayımolur ise bu vesile ile..emeginize saglık yapıp yapamadıgımı buradan aktarırım

ben bunu gece 21-22 saatleri arasında bir deneyimleyiyim güzelce okuyup anladıktan kavradıktan sonra.. bu daha mantıklı uzunda olsa deneyecegım videoda bişeyler yapıyor ama ben onları yapabilecegimi sanmıyorum.. burdan okuya okuya yavas yavas deneyecegim ilgi alaka yardım ve yönlendrimeniz için minnetarım genc arkadasa telefon verecegim dedim sözümde durayımolur ise bu vesile ile..emeginize saglık yapıp yapamadıgımı buradan aktarırım
Rica ederiz.Her zaman yardım alabilirsiniz,ustalarımızın da işleri oluyor.
Kim müsait olursa o dönüş yapıyor.Muhakkak takıldığınız zaman yazın geç de olsa yardım alabilirsiniz.

@Negative, suanda laptop temin ederek bunu yapmaya calısıyorum şöyle bir durum mevcut scatter dosyası bulamıyorum.. bu konuda yönlendirmeniz nedir ?

Merhaba form kullanıcıları .Casper Via E1 olduğunu öğrendiğim ihaz açılış ekranında kaliyor. Ne old anlamadığım şekilde bu durumda olan cihazı toparlayıp çalış vaziyete getirebilir isem ihtiyacı olan telefon ekranı kırılan bir genç arkadaşa vereceğim.. kendi imkanlarim ile yapmayı planladigim ve yardım etmenizi rica ettiğim bu durum için çözüm ve yardım önerilerinizi söyler misiniz..

Cihaz hiç bir format yada tuş kombinasyonuna cevap vermiyorEkli dosyayı görüntüle 10377Ekli dosyayı görüntüle 10389Ekli dosyayı görüntüle 10390Ekli dosyayı görüntüle 10391Ekli dosyayı görüntüle 10392
içine hat tak
telefonu aç ilk ekranda bekle
o hatta mesaj a
ekrana mesaj çıkacak
görüntüle omesajı
sağ üstten arama tuşuna bas
arama tuşlama ekranına yönlendirecek
kişilere ekle
telefon hafızası seç
altta mail hesabı yaz
geri gel
kaydettiğin kişinin resimine bas