Casper Via E1c için portlanmış recoverydir. E1 modelinde denemeyin.
Oluşabilecek hasarlardan sadece kullanıcı sorumludur.
İzinsiz başka kaynaklarda paylaşılması yasaktır.

KURULUM
1- USB hata ayıklama ve OEM kilit açma ayarını aktifleştirin ve adb arayüzünden sırasıyla şu komutları verin.
Kod:
adb reboot bootloader
fastboot oem unlock-go (Telefondan ses açma butonuna basarak onaylayın.)
fastboot flash recovery twrp.img
fastboot boot twrp.img
TWRP açılacaktır. Ardından Super SU V2.82.zip dosyasını yükleyin, cihazınız rootlanmış olacak.
WhatsApp Image 2019-04-20 at 17.33.24.jpeg

WhatsApp Image 2019-04-20 at 17.33.23.jpeg
İNDİR
Gizli İçerik
TWRP - Tıkla
SUPERSU - Tıkla

Evet root atabildim ama şimdi depolamam gözükmüyor. Dosya yöneticisinin içi bomboş ,fotoğraf çekemiyorum ,google dan bir şey indiremiyorum sadece olay store dan uygulama kurabiliyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Evet root atabildim ama şimdi depolamam gözükmüyor. Dosya yöneticisinin içi bomboş ,fotoğraf çekemiyorum ,google dan bir şey indiremiyorum sadece olay store dan uygulama kurabiliyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
TWRP yükledikten sonra sıfırlama yaptınız mı?

Evet yaptım. Hem de bir kaç kez ama durum aynı tek çözüm stock ROM mu yüklemek acaba ? Lütfen yardımcı olun
Sorun twrp den yada root dan kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız stock boot ve recovery yükleyin düzelir

Stock room atınca düzeldi. Sağolun cevap için keşke root atınca bu problem olmasaydı.
Elimizde kısa zamanlı kaldığı için cihaz tam testlerini yapamadık. Ama düzeltme yapabiliriz. Test ederseniz arkadaşlar veya ben düzeltme yaparız.

Teşekkürler ustam eline sağlık.

Geri
Üst Alt