Casper Via E2 yazılım dosyasıdır.

Bu cihaz MTK İşlemcili bir cihazdır SP FLASH TOOL ile yazılım yüklenmektedir. Yazılım yüklemesinde sıkıntı yaşayan arkadaşlara konu altından yardımcı olunacaktır.

,
[Gizli içerik]
beğenmek ve yorum yazmak zoraki olmamalı ,insanın teşekkür edesi varsada bu koşul altında edesi gelmez

beğenmek ve yorum yazmak zoraki olmamalı ,insanın teşekkür edesi varsada bu koşul altında edesi gelmez
Bunlar eski konular yeni açtığımız konularımız da sadece beğen ve sayfayı yenileyin şeklinde ayarlama yapıyoruz.

Bunlar eski konular yeni açtığımız konularımız da sadece beğen ve sayfayı yenileyin şeklinde ayarlama yapıyoruz.
Eğer sunduğunuz bilgi işe yararsa zaten insanlık duygusuna haiz olan gerekeni yapar ama ne paylaşıldığı işe yarayıp yaramadığı belli olmayan bilginin daha linkini bile görmeden "beğen,yorum yap " dayatması olumsuz bence şu an bana yazdığınız cevap içeriğide yanlış bu sayfanın ve sizlerin amacı zora düşmüş kişilere yardımmı yoksa beğeni ve sayfa yineletip google hit'imi kazanmak zaten yararlı bilgi paylaşırsanız hite gerek yok ihtiyacı olan arar bulur

Eğer sunduğunuz bilgi işe yararsa zaten insanlık duygusuna haiz olan gerekeni yapar ama ne paylaşıldığı işe yarayıp yaramadığı belli olmayan bilginin daha linkini bile görmeden "beğen,yorum yap " dayatması olumsuz bence şu an bana yazdığınız cevap içeriğide yanlış bu sayfanın ve sizlerin amacı zora düşmüş kişilere yardımmı yoksa beğeni ve sayfa yineletip google hit'imi kazanmak zaten yararlı bilgi paylaşırsanız hite gerek yok ihtiyacı olan arar bulur
Biz okadar uğraşıp sizlere emek veriyoruz söylediğiniz şeylere bakın

Bende şimdi merak ettim senin kaç tane paylaşımın var. Forum Hakkında ne biliyorsun? Benim bir profilime gir kaç konu kaç mesaj atıp insanlara yardımcı olmuşuz. Boş boş konuşma başkalarını eleştirmeden önce kendini bir eleştir. Sunduğumuz bilgi işe yaramasa sen burada bu konuda ne arıyorsun?

Her sitenin amacı Google'da ilk sıralamalara çıkmaktır. Site ayakta kalması için reklam ve tıklama sayısı artması lazım ki sitede paylaşım devam etsin. Senin sitemizde kaç tane konun var? 1 mesaj o kadar oturduğun yerden ahkam kes.

Neyse fazla uzatmaya gerek yok. Sana da güle güle.

Geri
Üst Alt