Çözüldü Casper VIA E3 Yazılım Dosyası Ve FRP Reset İşlemi

adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
numammet: elimde bu cihazdan var frp için geldi fazla uğraşmadım çökerse yazılım bulup sonra uğraşmak istedim bulamadım

EDİT: Arkadaşlar çözüm bulundu. Vip üyeler çözüme BURADAN ulaşabilir.

Son düzenleme:
Merhaba Elinizde Hangi Boxlar Var Octoplus Frp Tool Varsa Ordan Denermisiniz
teşekkur ederim ustam octopus frp modulu aktif değildi elle manual olarak çözdüm verdim konuyu kilitleye bilirsiniz acil arama bülümünden bi şekilde youtube ordan chromeye gerisi normal technocare apk ile

teşekkur ederim ustam octopus frp modulu aktif değildi elle manual olarak çözdüm verdim konuyu kilitleye bilirsiniz acil arama bülümünden bi şekilde youtube ordan chromeye gerisi normal technocare apk ile
Geçmiş olsun

nasıl yapıldıgı ile ilgili bilgi verebilirmisin üstad

nasıl yapıldıgı ile ilgili bilgi verebilirmisin üstad
Bu cihazın yazılımı hiç bir yerde mevcut değil.

Ancak manuel yöntem ile kırmanız lazım.

youtu.be üzerinden video izleyerek android sürümü ve işlemci özelliklerine göre videolar izleyin.

Çözen arkadaş ilgili videoyu konuya atmamış.​

Cihazın işlemcisi MT6761 dediğiniz gibi yazılımı yok sizin öenerebeileceğiniz bir link varmıdır üstad

Cihazın işlemcisi MT6761 dediğiniz gibi yazılımı yok sizin öenerebeileceğiniz bir link varmıdır üstad
FRP için önereceğim yöntem. Youtu.be üzerinden video izlemek. Aynı işlemciye sahip cihazların yöntemi ile aynıdır.​

frp ile alakalı yeni bir gelişme varmı bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

Octoplus FRP den NOKIA TA-1191 i seçip reset ftp ye tıklayın ses kısmaya basılı tutarak kabloyu takın işlem tamamdır.

dft pro ile işlem tamam
mediatek
service
rest frp
ses verme tusuna basarak tel kapalı tak
işlem tamam

Geri
Üst Alt