Stock Rom Casper VIA E4 Read Stock Rom (İlk Bizde)

ysfzyemr

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar, sizlere Casper Via E4 modeline ait Cm2 Mt2 ile çektiğim stock rom dosyasını paylaşıyorum. Rom dosyası sıfır kutulu cihazdan çekilmiştir. Dosya içeriğine dair ayrıntılı bilgi içeren resimler ve indime linki aşağıda mevcuttur. Dosya şifreli olup, en az 100 mesaj ve üzeri profile sahip olan arkadaşlarımıza sayın yöneticilerimiz tarafından şifre paylaşımı yapılacaktır.

Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Şifre: byysfzyemr

WhatsApp Image 2021-04-12 at 13.32.20.jpeg

WhatsApp Image 2021-04-12 at 13.32.20 (1).jpeg

VIA E4.PNG

İÇERİK.PNG

Casper Via E4 Stock Rom

Moderatör tarafında düzenlendi:
imei null olan cihaza repair yapılabiliyor mu?

Yazılım sonrası dokunmatik çalışmıyor, önerisi olan varmı?

@ysfzyemr kardeşim yazılım sonrası dokunmatik arızası oluştu, dokunmatiği nasıl kalibre edebiliriz, kalibre için herhangibir yazılım dosya var mı?

Yok kardeşim, romu arkadaş çekmiş sağolsun paylaşmış ama biryerlerde bi eksiklik var. Başka romda yok şu an piyasada. Yüklemek isteyenler yüklemesin şuan için.

merhaba indirdim yükledim ama bende de diğer arkadaşlar gibi dokunmatik çalışmıyor. lütfen nolursunuz cihazdan stock romu tekrar çekip paylaşır mısınız? kaç gündür kimseye ulaşamıyorum telefonum kapalı lütfen yardım edin başka hiç bir yerde bulamadım. şimdiden Allah razı olsun teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar, sizlere Casper Via E4 modeline ait Cm2 Mt2 ile çektiğim stock rom dosyasını paylaşıyorum. Rom dosyası sıfır kutulu cihazdan çekilmiştir. Dosya içeriğine dair ayrıntılı bilgi içeren resimler ve indime linki aşağıda mevcuttur. Dosya şifreli olup, en az 100 mesaj ve üzeri profile sahip olan arkadaşlarımıza sayın yöneticilerimiz tarafından şifre paylaşımı yapılacaktır.

Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Şifre: byysfzyemr

Ekli dosyayı görüntüle 15342
Ekli dosyayı görüntüle 15343
Ekli dosyayı görüntüle 15344
Ekli dosyayı görüntüle 15345

Casper Via E4 Stock Rom

yardım edin lütfen herşeyi doğru yaptım romu tekrar çekip paylaşırmısınız

yardım edin lütfen herşeyi doğru yaptım romu tekrar çekip paylaşırmısınız
Merhabalar hocam, cihaz maalesef elimde değil. Ben bu rom dosyasını sıfır cihazdan çekip upload etmiştim. Casper yetkili servisinden stock rom dosyasını isteyip yeni bir konu açarım.

@ysfzyemr Yusuf kardeşim eğer öyle bir imkanın varsa çok makbule geçer aylardır bekliyorum. Elimizde Cm2 Mt2 yazılımı yok. Uzaktan bağlantı ile yazılım atarım dersen senin paylaştığın yedek yazılımı indirelim, uzaktan bağlantı ile ücreti mukabili yazılım atarsan o şekilde de olabilir.

@ysfzyemr Yusuf kardeşim eğer öyle bir imkanın varsa çok makbule geçer aylardır bekliyorum. Elimizde Cm2 Mt2 yazılımı yok. Uzaktan bağlantı ile yazılım atarım dersen senin paylaştığın yedek yazılımı indirelim, uzaktan bağlantı ile ücreti mukabili yazılım atarsan o şekilde de olabilir.
Merhabalar hocam, site üzerindeki destek hattı numaraları ile irtibata geçerseniz ustalarımız size uzaktan bağlantı ile yarımcı olacaklardır.

Merhabalar hocam, cihaz maalesef elimde değil. Ben bu rom dosyasını sıfır cihazdan çekip upload etmiştim. Casper yetkili servisinden stock rom dosyasını isteyip yeni bir konu açarım.
Hocam hortlatıyorum gibi oluyor fakat dokunmatik için bir çözüm buldunuzmu

@turkcellgsm Üstad konu ile bağımsız bir sorum var. E4 cihaz şu an için null şeklinde modem meta ile herhangi bir işlem yapamıyorum. Modem meta %79 da takılı kalıyor. Bir önerin olabilir mi?

Geri
Üst Alt