Stock Rom Casper VIA F20 Stok Rom (İstek)

Merhaba arkadaşlar öncelikle hayırlı günler, iyi bayramlar dilerim.

Bana Casper VIA F20 Stok Rom lazım.

(Vip Kısmında bulunduğunu gördüm konunun en altında not var.)
(ilgili fotoğraflar en altta.)

Bir arkadaşımın çocuğunun kullandığı cihaz Logo'da takılı kalıyor.
Cihazı yeni almışlar ama şuan garanti kapsamına girmediği söylenmiş, Soft brick olduğunu düşünüyorum. ama Cihazın üst ekran kısmında açıklık ve Power tuşunun hizasından ekran ayrılmış ve üst kısım geriye doğru biraz görünüyor fakat hiçbir darbe zorlama veya pürüz yok.
Cihaz yamulmuş gibi. Çocuk babasından korktuğu için nasıl olduğunu söylemedi. (Bilmiyorum diyor ne kadar doğru bilemem.)

Recovery Üzerinden yaptığım işlemler sırasında Sistem dosyalarının hasarlı olduğunu içeren bir metin'e denk gelmiştim.
Ve cihazın sahibi Rom güncellenirken cihazı kapatmış olabileceğini söylediğinden, Rom bozulduğu için S.brick olduğunu düşündüm,

Deneyemediğim tek şey şuan rom atmak.
Şuan rom atmam lazım rica etsem elinde olan bana cihazın Stock veya Custom Rom'u varsa verebilir mi?

(Daha önce Xiaomi, Samsung, LG, HTC hardbirck, softbrick, imei, repair, twrp vs. işlemleri yaptım, fakat CASPER ilk defa yapacağım, Kullanabileceğim yazılımları'da söyleyebilirsiniz.)

photo1657540991 (6).jpeg
photo1657540991 (5).jpeg

photo1657540991 (4).jpeg
photo1657540991 (1).jpeg
photo1657540991 (2).jpeg
photo1657540991.jpeg

Not: Vip bölümün'de stock rom olduğunu gördüm bu yüzden yetkili ile görüştüm, Şuan pek vaktim olmadığı için üyelik sürem boşuna gideceğinden sadece bunun için katılım yapmam israf olucağını söyledim, Forum'da yardım konusu oluştur yardımcı olurlar dediği için bu konuyu açtım.
Bana şuan sadece Bu cihazın Stock Rom'u ve görüşleriniz lazım Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• photo1657540991 (2).jpeg
    photo1657540991 (2).jpeg
    68.6 KB · Görüntüleme: 30
Arkadaşlar bu Cihazın Temiz Rom'unu bana atacak kimse yok mu?

Geri
Üst Alt