Çözüldü Casper Via G1 Plus FRP Reset İşlemi

itikat

Üye
selamunaleykum elimde casper via g1 plus modelli cep telefonu var frp kıramadım bypass error veriyor.
android sürümü 7.1.2 daha düşük rom bulabilir miyiz tesekkürler

Son düzenleme:
SELAMUNALEYKUM ELIMDE CASPER VIA G1 PLUS MODELLI
CEP TELEFONU VAR FRP KIRAMADIM BYPASS ERROR VERİYOR
ANDROİD SÜRÜMÜ 7.1.2 YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
AYRICA ROMDA BULAMADIM
büyük harflerle yazmak yasak ve konuyu çok özensiz açmışsınız.kurallara uyalım

selamunaleykum elimde casper via g1 plus modelli cep telefonu var frp kıramadım bypass error veriyor.
Elinde Hangi Boxlar Mevcut?

Bypass Yontemini Denemeniz Lazim
buradaki videoya bakabilirsiniz
bu videoda birsey göstermiyor ustam izledim ben googleye falan girdim Quickshort apk ayrıca account menager falan indirdim ama eposta yaz yerinde hata yazıyor

bu videoda birsey göstermiyor ustam izledim ben googleye falan girdim Quickshort apk ayrıca account menager falan indirdim ama eposta yaz yerinde hata yazıyor
TechnoCareTricks Apk Methodunu Biliyormusun?

Ayarlarda güvenlikte cihaz yöneticilerinden ciazımı bul varsa işareti kaldır. Uygualamalara git ve google play hizmetlerini devre dışı bırak
Sonra tecnocare apk kur ve normal gmail hesabı ekle.
Gmail hesabı ekledikten google play hizmetlerini tekrar aktif et ve cihazı yeniden başlat
ok

bunu ben denedım ve 100% halettim

Ultimate Multi Tool - QcFire programını açıp aşağıdaki resimde gösterilen ayarlamaları yaptıktan sonra cihazı kapatıp 10 sn sonra ses açma ve ses kısma tuşlarına basılı tutarak sağlam usb kablo ile pc ye bağlayıp 8 sn kadar basılı tutmaya devam edin port algılandıktan sonra işlem tamamdır.

Casper Via G1 Plus FRP.PNG

Geri
Üst Alt