•  GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

  Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

  İletişim:

  Whatsapp

  +1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

  Telegram

  https://t.me/gsmturkeynet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
20,633
33,532
113
36
Çevrimdışı
#1
Casper VIA G1 Plus Stock Rom, GSM Turkey farkı ile paylaşıma sunulmuştur. Casper VIA G1 Plus Stock yazılımı piyasada bulunmamaktadır. İhtiyaç halinde kullanılmak üzere profesyonel ve ücretli bir yazılım kullanarak bu modele ait yazılımı tekrar yüklenebilir halde yedekledim.

Bu yazılım ücretli profesyonel bir araç ile yedek alınmıştır. [/COLOR][/B][/CENTER]Edit = Bu konudaki Yazılım system eksik çekildiği için tekrar EFT Dongle ile sağlam çalışan yazılım çekilmiştir. Testleri yapılmıştır ve çalışmaktadır.

konuya buradan ulaşabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
20,633
33,532
113
36
Çevrimdışı
#19
dosyaları incelediğimde system.img dosyasının gerekenden küçük olduğunu gördüm yüklemek istediğim cihaz çalışıyor frp kilidi var onun için yüklemek istiyorum ne dersiniz sıkıntı çıkarmı?
Bu yazılım UMT Dongle ücretli bir araç ile çekildi. Ama bazı c***k box ve araçlar ile bu yazılımı yükleyebilirsiniz. Cihaz bende sıfır şekilde duruyor ondan çektim.

FRP kilidi için cihazı KAPATIN 10 SANİYE BEKLEYİN SONRA SES KISMA VE AÇMA TUŞUNA BASILI TUTARAK USB KABLO İLE PC'YE BAĞLAYIN. Aygıt yöneticisinde Qualcom göreceksiniz elinizde box veya Qualcom frp için araç varsa frp kırabilirsiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!