caqlarsoft

Üye
Casper G4 Frp Kilidi Kaldırma
Pin kodu soran sim takın.
Pin Kodu sorduğu zaman sim kartı çıkarın ve hızlı bir şekilde ekranı kilitleyip tekrar açın.
Çıkan ekranda oturum açılmadı bildirinin üzerine basılı tutun ve sağ üst köşedeki ünleme tıklayın.
Açılan ekrandan gelişmişe tıklayın.
Altta açılan bölümden Ana ekran uygulamasına tıklayın.
Yardım ve ses girişi'ne tıklayın.
Yanındaki ayarlar çarkına tıklayın.
Voice Match'e tıklayın.
Sağ üst köşedeki büyüteçe tıklayın.
Arama yerine "web" yazın ve gelen yazıya tıklayın.
Oturum Kapalıyken arama özelleştirmeye tıklayın.
O kısımdaki google yazısına basılı tutun ve Paylaş'a tıklayın
Gmail'e tıklayın goolge hesabı hariç başka bir hesaba giriş yapın.
Yeni ileti gönderme sayfası gelecek.
Sağ üstteki 3 tane noktaya tıkalyın ve "Yardım ve Geri bildirim" tıklayın.
Açılan sayfadan arama yerine youtube yazın ve aratın.
Gelen sonuçlarından Youtube kanalızı silme veya gizlmeye tıkalyın ve video yu başlatın.
Sonra videonun içeriğindeki isme tıklayın ve sonrasında videoyu aşağı itip yotube hesap bölümünden şartlar ve gizlilik politikasına tıklayın.
Direk olarak chorme açılacaktır.Sonrasında "www.addrom.com/bypass" sitesine gidin ve Android 8-9.apk ve Frp_bypass.apk'yı indirin ve sırasıyla kurunuz.
Android 8-9.apk ve Frp_bypass.apk yı kurduktan sonra frpbypassı açın ve Sağ üstteki 3 noktaya tıklayın Tarayıcıda oturum aç diyin.
Sonra aktif olan gmail hesabınızla giriş yapınız ve cihazı yeniden başlatınız.
Cihaz tekrar açıldığı zaman sizin girmiş olduğunuz hesap ile kurulumu tamamalayınız.
Son olarak da Geliştirici seçeneklerinden Oem'i aktif ettikten sonra sıfırlayınız.
Geçmiş olsun...

057-EF8-F7-2-ECC-4-AA3-9195-B2-E0-EA78-EA75.jpg

0-E0605-AE-7-AF0-420-A-B9-F4-1-DA5777551-DD.jpg

Son düzenleme:
manual olarak denediniz mi

Sorun çözüldü mü?

Büyük ihtimalle auth dosyasına ihtiyaç duyuyor. Manuel kırmak zorunda kalacaksınız.
Manuel olarak aklıma gelen yöntemleri denedim(Talkback+sms+fastboot yöntemi),sonuç olumsuz.Cihaz elimde şuan eğer bir gelişme olursa dönerim.

Manuel olarak aklıma gelen yöntemleri denedim(Talkback+sms+fastboot yöntemi),sonuç olumsuz.Cihaz elimde şuan eğer bir gelişme olursa dönerim.
Sim yöntemi ile birşey denedinizmi
Rehbere ekleme, pin, tarayıcı açma, bt ile vs

acil arama ekranında rehberlere erişebilirseniz hall edersiniz casper v3 böyle yapmıştım

Merhaba.Casper Via g4 bildirim ışığını nasıl kapatabilirim.Şarjdan sökünce sürekli yanıyor.

Cihazınız sıvı temas olmuş olabilir.Teknik bir müdehale ile halolabilecek bir sorun.
Cihazı satın aldığımdan beri böyle.Bu sıkıntı ile ilgili garantili olduğu için servise gönderdim, 1 hafta serviste kaldı yazılım tekrar atıldı.Ancak cihaz yine düzelmedi aynı şekilde geri geldi.Yazılımı ile ilgili hiçbir müdahale etmedim.Bu cihazı kullanan başka kişilerinde telefonlarında aynı sıkıntı yı yaşadığını bu cihazla alakalı video yorumlarında okudum.Bildirim ışığı seçeneği olsa oradan kapatıcam ancak öyle bir seçenek te yok.Cihaz sanki mesaj gelmiş gibi sürekli ledi yanıyor.Her şarja takıp çıkardıktan sonra cihazı kapatıp açmak zorunda kalıyorum.

Cihazı satın aldığımdan beri böyle.Bu sıkıntı ile ilgili garantili olduğu için servise gönderdim, 1 hafta serviste kaldı yazılım tekrar atıldı.Ancak cihaz yine düzelmedi aynı şekilde geri geldi.Yazılımı ile ilgili hiçbir müdahale etmedim.Bu cihazı kullanan başka kişilerinde telefonlarında aynı sıkıntı yı yaşadığını bu cihazla alakalı video yorumlarında okudum.Bildirim ışığı seçeneği olsa oradan kapatıcam ancak öyle bir seçenek te yok.Cihaz sanki mesaj gelmiş gibi sürekli ledi yanıyor.Her şarja takıp çıkardıktan sonra cihazı kapatıp açmak zorunda kalıyorum.
Servis sorunu çözememiş ise biraz zor. Yazılımı da yok. Yazılımı olsa belki birşeyler yapılır.​

Casper G4 Frp Kilidi Kaldırma
Pin kodu soran sim takın.
Pin Kodu sorduğu zaman sim kartı çıkarın ve hızlı bir şekilde ekranı kilitleyip tekrar açın.
Çıkan ekranda oturum açılmadı bildirinin üzerine basılı tutun ve sağ üst köşedeki ünleme tıklayın.
Açılan ekrandan gelişmişe tıklayın.
Altta açılan bölümden Ana ekran uygulamasına tıklayın.
Yardım ve ses girişi'ne tıklayın.
Yanındaki ayarlar çarkına tıklayın.
Voice Match'e tıklayın.
Sağ üst köşedeki büyüteçe tıklayın.
Arama yerine "web" yazın ve gelen yazıya tıklayın.
Oturum Kapalıyken arama özelleştirmeye tıklayın.
O kısımdaki google yazısına basılı tutun ve Paylaş'a tıklayın
Gmail'e tıklayın goolge hesabı hariç başka bir hesaba giriş yapın.
Yeni ileti gönderme sayfası gelecek.
Sağ üstteki 3 tane noktaya tıkalyın ve "Yardım ve Geri bildirim" tıklayın.
Açılan sayfadan arama yerine youtube yazın ve aratın.
Gelen sonuçlarından Youtube kanalızı silme veya gizlmeye tıkalyın ve video yu başlatın.
Sonra videonun içeriğindeki isme tıklayın ve sonrasında videoyu aşağı itip yotube hesap bölümünden şartlar ve gizlilik politikasına tıklayın.
Direk olarak chorme açılacaktır.Sonrasında "www.addrom.com/bypass" sitesine gidin ve Android 8-9.apk ve Frp_bypass.apk'yı indirin ve sırasıyla kurunuz.
Android 8-9.apk ve Frp_bypass.apk yı kurduktan sonra frpbypassı açın ve Sağ üstteki 3 noktaya tıklayın Tarayıcıda oturum aç diyin.
Sonra aktif olan gmail hesabınızla giriş yapınız ve cihazı yeniden başlatınız.
Cihaz tekrar açıldığı zaman sizin girmiş olduğunuz hesap ile kurulumu tamamalayınız.
Son olarak da Geliştirici seçeneklerinden Oem'i aktif ettikten sonra sıfırlayınız.
Geçmiş olsun...

057-EF8-F7-2-ECC-4-AA3-9195-B2-E0-EA78-EA75.jpg

0-E0605-AE-7-AF0-420-A-B9-F4-1-DA5777551-DD.jpg
emeğine sağlık ben gmaile tıklayınca olustur cıkmıyor eposta girdiyo işlemi tamamlayamadım

chimera ses acmaya basılı kaboluyu tak frp kaldır de 5 sn de ıslem tamm

Geri
Üst Alt