Stock Rom Casper VIA G4 Stock Rom (Sunucudan Alınma)

böyle saçma sapan bi uygulamamı olur, forumun amacı paylaşım, paylaşmayın o zaman dosya indiriyoruz şifre alacaz kriter var aferin bu akla

böyle saçma sapan bi uygulamamı olur, forumun amacı paylaşım, paylaşmayın o zaman dosya indiriyoruz şifre alacaz kriter var aferin bu akla
Sizin saçma dediğiniz uygulama'yı maalesf ki emek hırsızlarına karşı tedbir almak için devreye aldık. Konu açıklamasında zaten belirtilmiş vaziyette neden böyle bir uygulamaya geçtiğimiz. Ama okumamışsınız demek ki anlaşılan..

Sadece şu kadarını belirteyim empati kurabilmeniz adına; Piyasada dosyası bulunmayan nadir gruptaki bir modeli rica minnet ederek servise yedek alma işlemi için alıyorsunuz ve yine Nadir gruptaki ücretli toollar kullanarak stock rom, nv data ve diğer önemli partition dosyalarını yedekleyip sunucu ya taşıyorsunuz ve yine forumda uygun konu açıp işlem aşamalarını tek tek açıklayarak paylaşım yapıyorsunuz. Bir kaç saat sonra konunuz farklı bir sitede anlatım metni ve indirme linkleri değiştirilmeye bile gerek duymayarak biz yaptık olarak adlandırılıp servis ediliyor.

Sizce bu emek hırsızlığı değil mi ?

Bence de evet..

arkadaşım anladık emek var ama şuan emeğinin bir anlamı yok çünkü ben şuan senin paylaşımından faydalanamıyorum. emeğine sağlıkta diyemiyorum sende bu taraftan bakar empati kurarsan demek istediğimi anlarsın. anlaşılan dosya sana daha fazla lazım, ben sayende başka forumlardan aldım. gerek kalmadı dosyan sende kalabilir,

Geri
Üst Alt