Yardım Casper VIA M 3 Cihazım Açılıp Kapanıyor

Birkaç saat önce magidisk ile root attım açıldı ancak root olmamıştı. Şuan açılış ekranında casper yazıyor kapanıp tekrar aynı oluyor hiçbir tuşa basılmasa bile. Recovery modda da açılmıyor yardımcı olun lütfen.

Birkaç saat önce magidisk ile root attım açıldı ancak root olmamıştı. Şuan açılış ekranında casper yazıyor kapanıp tekrar aynı oluyor hiçbir tuşa basılmasa bile. Recovery modda da açılmıyor yardımcı olun lütfen.
Cihazınıza yazılım yüklemesi yapın. Büyük ihtimalle düzelecektir.​

Cihazınıza yazılım yüklemesi yapın. Büyük ihtimalle düzelecektir.
telefon hiçbir şekilde açılmıyor açılış ekranı açılyor sonra kapanıyor. Bilgisayara bağlıyorum bağlantı açılıp kapandığı için kararlı değil . Recovery mod açılsa hard reset atacağım ama olmuyor.

telefon hiçbir şekilde açılmıyor açılış ekranı açılyor sonra kapanıyor. Bilgisayara bağlıyorum bağlantı açılıp kapandığı için kararlı değil . Recovery mod açılsa hard reset atacağım ama olmuyor.
Bilgisayardan yazılım yüklemesi yapın. Sorun %90 çözülür. Port içinde işlemi başlatıp kabloyu takıp telefonun reset atmasını bekleyin.

Vip bölümümüzde eft backup yazılımı mevcut ama sadece vip üyeler alabilir

Merhaba bende de orange state ekranı gelip yeniden başlıyor telefon sürekli. Bataryasını söküp sp flash tool ile başlatıp bataryayı takınca gene o ekran geliyor sp flash toolda hata veriyor. Nasıl yapabilirim?

Geri
Üst Alt