Yardım Casper VIA M1 Rom Yükledim Sustu

• Konbuyu başlatan Mehmet4701
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet4701

casper vıa m1 rom yükledim sustu cihazda sadece sol köşede takınca kırmızı işaret çıkıyor başka rom indirdim onuda yükledim yükleniyor ama cihaz açmıyor bilgisi olan ustalar neyapabilirim başka

yaptım abi başka rom önerin varmı neyapabilirim

casper vıa m1 rom yükledim sustu cihazda sadece sol köşede takınca kırmızı işaret çıkıyor başka rom indirdim onuda yükledim yükleniyor ama cihaz açmıyor bilgisi olan ustalar neyapabilirim başka
Cihazın sorunu neydi size geldiği zaman. Bazen cihaz sorunlu oluyor yazılım yükleyince susuyor.

serdar abi cihaz casper yazıda kalıyordu attım şimdi oda yok sadece şarja takınca kırmızı ışık yanıyor okadar rom atmada sıkıntı yok ama açmıyor

serdar abi cihaz casper yazıda kalıyordu attım şimdi oda yok sadece şarja takınca kırmızı ışık yanıyor okadar rom atmada sıkıntı yok ama açmıyor
Anladım cihaz tamamen brick olmuş olabilir. MTK cihazlarda Preloader seçmeden de yazılım yüklenir. Keşke öyle deneme yapsaydınız.

Doğru cihaz ve doğru Yazılım mı kullandınız. Bazen dalğın olup farklı cihazın yazılımını yükleme yapıyoruz.

abi basta preloader işaretlemeden yükledim öyle olunca onuda işaretleyip yükledim gene açmadı

scarter ekleyin

Ekli dosyalar

• MT6753_Android_scatter.txt
    9.2 KB · Görüntüleme: 22
Geri
Üst Alt