Custom Rom Casper VIA M1 Yazılım Yükleme

H

home

Telefonum VİA v1 yazısında takılıyordu,telefonuma rom attım sp flashtool üzerinden (download only) yerine (Format ALL+Download) işaretledim telefonum birdaha açılmadı.

Telefonum VİA v1 yazısında takılıyordu,telefonuma rom attım sp flashtool üzerinden (download only) yerine (Format ALL+Download) işaretledim telefonum birdaha açılmadı.
Peki Tekrardan Yazılım Yükleme Denedinizmi Hatamı Alıyorsunuz Yüklerken

Mtk cihazlarda bu hataya düşen cok oluyor malesef. Cihazi uyandirmak baya güç. @atarliadam ustamiz a soyleyeyim bir baksin. Gerekli dosyalari up edersiniz

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pc cihazınızı Mediatek Preloader Usb VCOM Port olarakmı görüyor yoksa MTK usb Port olarakmı ?

Sorun çözüldü mü?​

bilgisayarrım media tek usb port (COM6) Diye görüyor

VİA v1 yazısında takılıyordu,telefonuma rom attım sp flashtool üzerinden (download only) yerine (Format ALL+Download) işaretledim telefonum birdaha açılmadı.

VİA v1 yazısında takılıyordu,telefonuma rom attım sp flashtool üzerinden (download only) yerine (Format ALL+Download) işaretledim telefonum birdaha açılmadı.
Sizin cihazınızın tam modeli nedir? Yani yanlış bir yazılım atmış olabilirsiniz.​

preloaderi kaldırıpda denedim şimdi açılmadı..

preloaderi kaldırıpda denedim şimdi açılmadı..
Ilk yuklemede oyle yapsaydiniz keske birsey olmazdi. Tüm tuslara basılı tutup bekleyin 5 dk kadar. Ekran gelecekmi bakalim.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yine MTK işlemcili discovery E3 yani ilk discovery modellerinde de bu tip bir sıkıntı yaşamıştım. O modellerde android 4.2 ve 4.4 romları vardı. Versiyon değiştirip cihazı düzeltmeyi başarmıştım. imkan varsa farklı bir rom deneyin.

Geri
Üst Alt