Root Casper VIA M2 Root Dosyası

silivriserdar

Genel Moderator
7458d120800d1f18f46c4027b41370a6.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Casper VIA M2 cihazına ait root dosyası paylaşacağım.

Bu root dosyasını kullanmak için elinizde EFT Dongle olması lazım. EFT Dongle genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur. Ücretli bir araçtır ama c***k versiyonları internette bulunmaktadır. c***k versiyonu ile de bu dosyayı yükleme yapabilirsiniz.

Vereceğim bu dosya içinde gerekli bilgi, açıklama ve anlatım bulunmaktadır. Gene konu altından yardımcı olunacaktır.

Dosyaları 7zip programı ile açınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam iyi çalışmalar şifre nedir?

Degil hocam Upluad yaptıgınız siteye şifre koymussunuz :(

Yaptıklarımda herhangi bir hata var mı?
Eğer yoksa flashlayacağım.

Geliştirici seçeneklerinden OEM kilit açmayı ve USB hata ayıklamayı etkinleştirdim. Cihazı kapatıp ses açma ve kısma tuşlarına birlikte basarak EDL moduna girdim. Daha sonra c***k EFT DONGLE 1.40'ı açtım. Android Model > Qualcomm > Make Kernele tıklayarak boot.etf butonundan root dosyasını seçtim.Ekli dosyayı görüntüle 10245

Yaptıklarımda herhangi bir hata var mı?
Eğer yoksa flashlayacağım.

Geliştirici seçeneklerinden OEM kilit açmayı ve USB hata ayıklamayı etkinleştirdim. Cihazı kapatıp ses açma ve kısma tuşlarına birlikte basarak EDL moduna girdim. Daha sonra c***k EFT DONGLE 1.40'ı açtım. Android Model > Qualcomm > Make Kernele tıklayarak boot.etf butonundan root dosyasını seçtim.Ekli dosyayı görüntüle 10245
Crackli araçları kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.
Yapacağınız işlemlerden doğabilecek her türlü sorun veya aksi durum, www.gsmturkey.net ve adı altında paylaşım yapanlardan sorumlu tutulmaz.
Her türlü risk ve sorumluluk size aittir.Eğer bu işin uzmanı değilseniz,bilen birine yaptırın.

Geri
Üst Alt