Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok teşekkürler fakat twrp atıldıktan sonra nasıl twrp moda gireceğim tabi bir caspe VIA m3 kullanıcısı iseniz yardımınızı rica ederim
fastboot boot recovery.img şeklinde girilir. Veya Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power tuşuna basılı tutun logo gelince power tuşundan elinizi çekin ses açma basılı kalsın. Twrp moda girecektir.

fastboot boot recovery.img şeklinde girilir. Veya Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power tuşuna basılı tutun logo gelince power tuşundan elinizi çekin ses açma basılı kalsın. Twrp moda girecektir.
Siz caspervia m3 kullanıcısımısınız ve daha net anlatırsanız çok mutlu olurum tam olarak anlayamadım

Siz caspervia m3 kullanıcısımısınız ve daha net anlatırsanız çok mutlu olurum tam olarak anlayamadım
Neyini anlamadınız. Ayrıca bunun casper via m3 kullanmam ile alakası nedir?

Cihazı açın şekilde bağlayın usb hata ayıklama açık olsun bilgisayarda cmd açın ve adb reboot recovery yazın enter basın.

Neyini anlamadınız. Ayrıca bunun casper via m3 kullanmam ile alakası nedir?

Cihazı açın şekilde bağlayın usb hata ayıklama açık olsun bilgisayarda cmd açın ve adb reboot recovery yazın enter basın.
Kaba olmazsanz sevinirim her cihazda farklılık gösterebildiği için casper kullanıcısı misiniz diye sordum ve sorunun şurasını anlamadım 3 tuşa birden mi basılı tutacağız yoksa logo geldiğinde ses açmayamı basılı tutacağız

Kaba olmazsanz sevinirim her cihazda farklılık gösterebildiği için casper kullanıcısı misiniz diye sordum ve sorunun şurasını anlamadım 3 tuşa birden mi basılı tutacağız yoksa logo geldiğinde ses açmayamı basılı tutacağız
Android cihazların hepsinde aynıdır. Farklılık göstermez. Ayrıca bakın ne kadar sabırlıyım. Siz hala kaba davranmayın diyorsunuz.

Daha cihazı recovery moda almayı bilmiyorsunuz birde bu işlere kalkışmışsınız. Hadi bu işlere kalkıştınız arayıp bilgi edinmek gibi bir amacınız da yok. Herşeyi bizden bekliyorsunuz.

Ne diyeyim size bilemedim. İnşallah cihazı çöp etmeden birisi elinizden alır.

91099505eac4f3a1d1b4f478f17b565d.jpg

ba8a7f87b672e8a56c65e906edfb8e02.jpg

f5aad0506f75aadeaf537df2db1cf747.jpg

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Casper VIA M3 cihazına yaptığım TWRP dosyasını paylaşacağım.

TWRP yüklemeden önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alın. Herşey silinecektir.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.
Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
Teşekkürler cihazın rootlandı ancakşarjım çok hızlı bitiyor normalmidir

91099505eac4f3a1d1b4f478f17b565d.jpg

ba8a7f87b672e8a56c65e906edfb8e02.jpg

f5aad0506f75aadeaf537df2db1cf747.jpg

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Casper VIA M3 cihazına yaptığım TWRP dosyasını paylaşacağım.

TWRP yüklemeden önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alın. Herşey silinecektir.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.
Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
d

Burda yazılanı yaptım ama cihazım ilk açılış ekranında kalıyor yardım edebilirmisiniz recovery bile girmiyor

Ekli dosyalar

• IMG_19700223_051652.jpg
    IMG_19700223_051652.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 35
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt