Stock Rom Casper VIA M4 Stock Rom

prens45

Üye
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Casper VIA M4 cihazına ait stock rom paylaşacağım.

Yazılım denenmemiştir.

Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Bu yazılımı yükleyip yüklememek size kalmıştır. Bu yazılımı yükledikten sonra oluşabilecek olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.
Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Casper VIA M4 cihazına ait stock rom paylaşacağım.

Yazılım denenmemiştir.

Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Bu yazılımı yükleyip yüklememek size kalmıştır. Bu yazılımı yükledikten sonra oluşabilecek olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
Teşekkürler.

Yazılımı bizde de var. TWRP ve fastboot rom var. Ama biz bu cihaza SP Flash Tool ile yazılım yüklemesi yapamadık.

Teşekürller Ustam Emeğine Sağlık

Yazılım denenmemiştir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]

emeklerine sağlık teşekkürler usta

Yazılım denenmemiştir.

[Gizli içerik]
tsklerrrrrrrrrrr

sp flash tool ile bir türlü yükleyemedim yardımcı olurmusunuz
teşekkürler

Geri
Üst Alt