İstek Casper VIA P2 Brick Sorunu

• Konbuyu başlatan sibel4
  • Başlangıç tarihi
S

sibel4

Lütfen yardım edin casper vıa p2 rom attım telefon kapandı birdaha açılmadı şarja takıyorum telefon ısınıyor başka tepki yok pcde aygıt yöneticisine bakıyorum oradada bağlantı noktaları (com ve lpt) yazıyor tıkladığımda
MediaTek USB Port yazıyor ama aygıt gelip gidiyor sapitlenmiyor bu konunun uzmanları muhakkak bu platformda vardır bana yardım edin lütfen

Lütfen yardım edin casper vıa p2 rom attım telefon kapandı birdaha açılmadı şarja takıyorum telefon ısınıyor başka tepki yok pcde aygıt yöneticisine bakıyorum oradada bağlantı noktaları (com ve lpt) yazıyor tıkladığımda
MediaTek USB Port yazıyor ama aygıt gelip gidiyor sapitlenmiyor bu konunun uzmanları muhakkak bu platformda vardır bana yardım edin lütfen
mrb geçmıs olsun öncelıkle en yakın bır teknık servıse başvurunuz

Hangi yazılımı nereden indirdiniz? Ve şu an cihazınızın durumu nedir?​

Hangi yazılımı nereden indirdiniz? Ve şu an cihazınızın durumu nedir?
bu siteden indirdim romu bana gönderdiğiniz rom aynısı sanırım telefonun akibetide şarja takınca ısınıyor başka tepki yok pcye takınca aygın yöneticisinde sabit durmuyor aygıt takıldı çıkarıldı yazızıyor garibim gelgitler yaşıyor. siz kesin anlattıklarımdan anlamışsınızdır sorun nerde yardımcı olursanız çok sevinirim hoşçakalın

Geri
Üst Alt