TWRP + ROOT Casper VIA P2 TWRP Recovery

Zenlty

Firmware Team Leader at OMIX Mobile Technology
VIP Üye
Tarafımca portlanmış ve upload edilmiştir.
Forum yöneticilerinden izinsiz paylaşım yapmak kesinlikle yasaktır.

Yuklemek için Sp Flash Tool kullanabilirsiniz.

Scatter'i stock romdan ayiklayin. Elinde olan varsa upload ederse sevinirim.

Link: Drive

Bana gönderdiğin dosya ise boot ekranında kalıyor açılmıyor. Magisk ile root yaptım bildin olsun. Foruma da konu açtım.

OEM dosya 12,6mb verdiğin dosya 13,8mb. Stock rom içindeki ile değiştirip komple rom atarak deneyeceğim. Belki o şekilde çalışabilir.

Ekli dosyalar

• rec_dosya_boyut.png
    rec_dosya_boyut.png
    49.6 KB · Görüntüleme: 35
SP Flash Tool ile deniyorum ama telefonu kapatmama rağmen twrp atılmıyor.Kurmanın başka bir yolu yokmu

Fastboot modunu bu telefonda açamadım nasıl açabilirim?
Recovery modadan direkt fastboota alma vardır yada telefon kapalıyken ses kısma tuşuna basılı tutarak usb kablo takın. Olmazsa ses açma ile deneyin

Recovery modadan direkt fastboota alma vardır yada telefon kapalıyken ses kısma tuşuna basılı tutarak usb kablo takın. Olmazsa ses açma ile deneyin
Kardeş recovery modda fastboot seçeneği yok.Ayarlardan OEM kilit açmasına izin de verdim.Telefon kapalıyken ses kapamaya basılı tutunca factory mode açılıyor,ses açmaya basılı tutunca ise recovery açılıyor

Kardeş recovery modda fastboot seçeneği yok.Ayarlardan OEM kilit açmasına izin de verdim.Telefon kapalıyken ses kapamaya basılı tutunca factory mode açılıyor,ses açmaya basılı tutunca ise recovery açılıyor
ADB ile komut girerek denermsiniz
adb reboot bootloader

Verdiğiniz linkteki dosya şifreli sifre nedir

adb reboot bootloader

Geri
Üst Alt