FRP Casper VIA S28 FRP Reset

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Casper VIA S28 tabletine nasıl FRP reset yapılır onu anlatacağım.

Bu işlemi yapabilmek için elinizde EFT Dongle olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

EFT Dongle açın MTK bölümünü açıp FRP Reset tıklayın ve cihazı kapalı şekilde bağlayın.

c1275d9af1767f8e7789637425bc82e0.jpg

S.a casper S28 rom yuklemeye calıştım olmadı şuan tabletin durumu negatif. açılmıyor sarja takınca ışık yanmıyor sadece usb ile pc bağladıgımda bağlanıyor hemen kopuyor sürekli bağlanıyor bağlantı kopuyor. Çözüm önerisi olan ustalarımdan cevap bekliyorum. Teşekkürler.

S.a casper S28 rom yuklemeye calıştım olmadı şuan tabletin durumu negatif. açılmıyor sarja takınca ışık yanmıyor sadece usb ile pc bağladıgımda bağlanıyor hemen kopuyor sürekli bağlanıyor bağlantı kopuyor. Çözüm önerisi olan ustalarımdan cevap bekliyorum. Teşekkürler.
A.s ne hatası aldınız?

A.s ne hatası aldınız?
mail ve şifreyi unuttuğum için yazılım yüklemek istedim. yazılımı yükledim sonra kapandı bir daha açılmadı. suan açmaya çalışıyorum tık yok sarja takıyorum sarj olmuyor. bilgisayara bağlıyordum sürekli baglanıyor baglantı kopuyordu. Şuan pc bağlıyorum hiç görmüyor tableti.sıfır tepki açılmıyor da. ne yapabilirim.

mail ve şifreyi unuttuğum için yazılım yüklemek istedim. yazılımı yükledim sonra kapandı bir daha açılmadı. suan açmaya çalışıyorum tık yok sarja takıyorum sarj olmuyor. bilgisayara bağlıyordum sürekli baglanıyor baglantı kopuyordu. Şuan pc bağlıyorum hiç görmüyor tableti.sıfır tepki açılmıyor da. ne yapabilirim.
Hard brick olmuş sanırım
Farklı yazılım denedinizmi?

A.s ne hatası aldınız?
Tahminimce yazılım yüklerken içindeki yazılımı silmiş olabilirim bana tabletin çalışma mantıgını anlatabilir misiniz. Power tuşuna başında hangi yazılım aktif oluyor da tablet açılıyor. o yazılıma zarar vermiş olabilir miyim. Şuan bilgisayarda görmüyor yazılımda yükleyemem diye düşünüyorum. Yol gösterebilir misiniz? Yönlendirebileceğiniz yabancı kaynak varsa onuda arastırırım. Çok Teşekkür ederim.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hard brick olmuş sanırım
Farklı yazılım denedinizmi?
Hayır denemdim burdaki yazılımları indirdim suan bitti burdaki yazılımları tekrar deneyeceğim. ama bilgisayar görmüyor nasıl yapacagım bilmiyorum. Bu tablete baska yazılım yükleyebilir miyim hangi modelin yazılımı bu tablete uyar.?

EFT Pro başarılı olarak gösterdi ama yapmadı EFT v2.7 ile çözüldü

untitled.jpg

Geri
Üst Alt