Stock Rom Casper VIA S28 Stock Rom

link teki yazılım v2 samsung çipli tablete yüklenir sadece.

Ekli dosyalar

• S28 - V1-V2.png
    S28 - V1-V2.png
    531.4 KB · Görüntüleme: 73
Yanlış preloader yükleyip SP Flash Tool'da 4032 hatası alanlar için yazıyorum. Ben aşağıdaki gibi yaparak çözdüm.
-Tablet bilgisayara bağlıyken Aygıt Yönetici/Bağlantı Noktaları/MediaTek USB Port'a sağ tıklayıp kaldırın. Tableti çıkarın.
-SP Flash Tool'a @merkeztelefon 'un paylaştığı romu yükleyin. Userdata hariç her şey seçili olsun.
-Download'a tıklayıp tableti bilgisayara bağlayın.

Yanlış preloader yükleyip SP Flash Tool'da 4032 hatası alanlar için yazıyorum. Ben aşağıdaki gibi yaparak çözdüm.
-Tablet bilgisayara bağlıyken Aygıt Yönetici/Bağlantı Noktaları/MediaTek USB Port'a sağ tıklayıp kaldırın. Tableti çıkarın.
-SP Flash Tool'a @merkeztelefon 'un paylaştığı romu yükleyin. Userdata hariç her şey seçili olsun.
Geri Dönüş İcin Teşekürller

Tablet daha önce ne sorunu vardı?
yazılımı yükledim aynı şekilde de bende de kırmızı çizgi doluyor 4032 hatası veriyor tablet açılmıyor tabletde donma sorunu vardı ayarlardan resetlledim casper logosunda kaldıgı ve açılmadığı için yazılımı attım

yazılımı yükledim aynı şekilde de bende de kırmızı çizgi doluyor 4032 hatası veriyor tablet açılmıyor tabletde donma sorunu vardı ayarlardan resetlledim casper logosunda kaldıgı ve açılmadığı için yazılımı attım
Burada bu linkteki yazılımı yükle.
Tablet bilgisayara bağlıyken Aygıt Yönetici/Bağlantı Noktaları/MediaTek USB Port'a sağ tıklayıp kaldırın. Tableti çıkarın.
-SP Flash Tool'la romu yükleyin. Userdata hariç her şey seçili olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler ustam ellerine sağlık ben şimdi Nanya Chipli olana yükledim sorunsuz bir şekilde çalışıyor sıkıntı yok.

eee bizdeki nanya da degil samsungda biz ölek mi :)

merhaba ürünüm CASPER.S28-2GB-G
Casper_S28_20180615_c1.01_2GB indiriyorum rardan çıkarırken hata veriyor. yardım rica ediyorum.

Merhaba,
Paylaşımınız için teşekkür ederim. Nanya çipli Tablete v1 yazılımı sorunsuzca bir hata almadan yükledim. Emeğinize sağlık. (y)(y)

merhaba ürünüm CASPER.S28-2GB-G
Casper_S28_20180615_c1.01_2GB indiriyorum rardan çıkarırken hata veriyor. yardım rica ediyorum.
Sorunu Çözebildinizmi

AUM-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Casper VIA S28 cihazına ait stock rom paylaşacağım.

Yazılım denenmemiştir.

Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Bu yazılımı yükleyip yüklememek size kalmıştır. Bu yazılımı yükledikten sonra oluşabilecek olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir

Yazılımı yüklemeden önce cihazın içini açıp ana karttan bakın. Bu cihaza ait 2 farklı yazılım mevcut. 2 yazılımda farklı olduğu için cihaza uygun yazılımı yüklemeniz lazım.

Cihazın içini açtığınız zaman aşağıdaki resimdeki gibi cihazınıza uygun olan yazılımı seçip yükleyin.

33c3d816dfa4fb0e4241ad5f6fc694e3.jpg

nanya yazıyor ewet :D 41 kere maşallah

Merhaba. Hocam çip üzerinde koruma metali var bunu nasıl sökebilirim.

Burada bu linkteki yazılımı yükle.
Tablet bilgisayara bağlıyken Aygıt Yönetici/Bağlantı Noktaları/MediaTek USB Port'a sağ tıklayıp kaldırın. Tableti çıkarın.
-SP Flash Tool'la romu yükleyin. Userdata hariç her şey seçili olsun.
Yardım edebilir misiniz acaba ? edit: hallettim teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ustam yazılımı attım cihaz hiç açılmıyor siyah ekran yardımcı olabilirmisiniz

samsung çip olan modele v2 rom kurdum cıhaz sustu ve birdaha o romu almadı hatalar verdi sonra nanya romunu yükledim romu aldı ve cihaz çalışıyor.

Geri
Üst Alt