Casper VIA X20 Yazılım

Leaxy

Yasaklı
Arkadaşlar casper x20 ne kadar istesemde Stock romu verilmiyor nedenini bilmiyorum ama cidden roota alışmış biriyim sizin bir şekilde yaptığınızı duydum yapabilir misiniz?

Arkadaşlar casper x20 ne kadar istesemde Stock romu verilmiyor nedenini bilmiyorum ama cidden roota alışmış biriyim sizin bir şekilde yaptığınızı duydum yapabilir misiniz?[Gizli içerik]
Merhaba isterseniz cihazınızın yazılımını çekeriz. Sizde boot üzerinden root yaparsınız.​

Yazılımı çektik ama upload edilmedi.​

Büyük ihtimalle silicekler ama sebebi telefonumun bloke olup 120 tl gibi bir fiyata birdaha yükletmemdi arkadaşlar maalesef Casper x20 fail.

Büyük ihtimalle silicekler ama sebebi telefonumun bloke olup 120 tl gibi bir fiyata birdaha yükletmemdi arkadaşlar maalesef Casper x20 fail.
Yazılımı ücretsiz çektik. Sizin PC de bıraktık bize upload edeceğim diye söz verdiniz ama malasef sözünüzü tutmadınız. Sonra aradan zaman geçti. Çektiğimiz dosyaları kullanıp root yapmaya çalıştınız bu seferde cihazı brick yaptınız. Tekrar utanmadan bize yazdınız. Mesajlar da duruyor. Birde gelip buraya iftira atmaya çalışıyorsun. Yok bloke oldu vesaire diye, sen uyanıklık yapmaya çalışırsın işte böyle dersini alırsın. Elimize mutlaka gelir bu cihaz biz bir şekilde çekeriz. Senin gibi çoluk çocuğa ihtiyaç yok.​

Yazılımı ücretsiz çektik. Sizin PC de bıraktık bize upload edeceğim diye söz verdiniz ama malasef sözünüzü tutmadınız. Sonra aradan zaman geçti. Çektiğimiz dosyaları kullanıp root yapmaya çalıştınız bu seferde cihazı brick yaptınız. Tekrar utanmadan bize yazdınız. Mesajlar da duruyor. Birde gelip buraya iftira atmaya çalışıyorsun. Yok bloke oldu vesaire diye, sen uyanıklık yapmaya çalışırsın işte böyle dersini alırsın. Elimize mutlaka gelir bu cihaz biz bir şekilde çekeriz. Senin gibi çoluk çocuğa ihtiyaç yok.
yazılım mevcutmu ustam. lazımdı

merhaba... firmware zip şifresi nedir acaba? Teşekkürler.

Geri
Üst Alt