Cep Telefonu Üzerinden Bilgilerime Erişim Olmuş Veya Yer Tespiti Bu Nasıl Olur ?

ozmeniletisim71

VIP Üye
herkese iyi çalışmalar kolay gelsin şöyle bir olay başıma geldi kısaca belirtmek gerekirse
kullanmış olduğum cep telefonu veya hattım üzerinden kiminle ne konuşmussam bilgilere erişilmiş yada sinyal takibi olmuş böyle birşey adli merciler haric mümkün mü veya nasıl oluyor kimi aramışsam kiminle konuşmuşsam bütün bilgiler ele geçirilmiş hatta şöyle birşeyde olmuş olablir atıyorum kadıköyde sahildeyim orda olduğum bile telefonda konuşmasam bile belli olur mu
not :bu konuda ne yapmam lazım tavsiyelerinizi bekliyorum ?

arama kaydı rehber sms anlık konumun ön kameran arka kameran anlık izleme cihazdaki dosyaların fotoğrafların vb. tüm datana
mikrafonunu dinleme ve daha bir çok şey mümkün usta

eğer cihazı sıfırlamadıysan bana gönder inceleyeyim yapan kişiyide bulabilirim

arama kaydı rehber sms anlık konumun ön kameran arka kameran anlık izleme cihazdaki dosyaların fotoğrafların vb. tüm datana
mikrafonunu dinleme ve daha bir çok şey mümkün usta
Bu tür şeyler nasıl olabilir ve şu anda cihazımda o tür şeyler varsa nasıl anlayabilirim?

Bu tür şeyler nasıl olabilir ve şu anda cihazımda o tür şeyler varsa nasıl anlayabilirim?
bunu anlamak zor olur herhangi bir uygulamaya yamalanabiliyor yada sistem uygulaması olarak gömülebilir sisteme
cihaz rootlu ise tespiti ve kurtulması dahada zorlaşıyor
tamamen kurtulmanın tek yolu firmware flash etmek oluyor

cihaz xiaomi redmi 6a sıfırladım fabrika ayarına döndüm peki hattım üzerinden kiminle konuştuğumu mail yoluyla kendisine yazılı olarak yönlendirme gibi operatöraracılıyla yapablir mi

eğer cihazı sıfırlamadıysan bana gönder inceleyeyim yapan kişiyide bulabilirim
ustam cihaz xiaomi ama daha sonra samsung 1205 kullandığımdada konuşmalarım falan hepsini bulmuşlar kendi cihazına yada maile gitmiş böyle birşey olablir mi yani tuşlu telefonda bile hat üzerinden konuşma sms ve konum bilgilerine ulaşabilirler mi

bu anlattığın olayları tuşlu cihazda sadece operatör yapabilir

mümkündür numara üzerinde sinyal ve konum bulmak mümkün olup program yasal değildir hertürlü inceleme yapılabilir.(detay veremem)

mümkündür numara üzerinde sinyal ve konum bulmak mümkün olup program yasal değildir hertürlü inceleme yapılabilir.(detay veremem)
ustam hat üzerinden ben hattımı değiştirmesem sinyal takibi yine olur mu yada hat benim üstüme değil ama biliyorlar yine sinyal takibi hat üzerinden olur mu

Geri
Üst Alt