( Cert Editliyoruz ) Samsung Galaxy S4 GT-I9192İ Cert Sorununu Sonunda Kendim Cozdum.

GSMAZE

Üye
Merhaba arkadaslar herkes biliyorki GT-i9192i modeli icin buldugumuz cert dosyalar calismiyor. Certde kodlama olayi diyorlarya oyle kafanizi yormayin.

DOWNLOAD FREE CERT FILE FOR SAMSUNG GALAXY S4 MINI GT-I9192I bu sitede i9192i cert var ama suresi doldu 1 ay aradim internetde bulamadim.
Sonunda taflish den indirdigim certi actim bi baktim )))

Boyle basliyor

taflish.com
[cert]
Model=SM-G531M <<<Buraya Dikkat
SerNo=R58G81TPD6F

Bende Ne Yaptim?

internette bir tane daha i9192i cert indirdim ama key id fail hatasi veriyordu )) dosyayi actim bunu kopyalayip yapistirdim
taflish.com
[cert]
Model=SM-G531M
SerNo=R58G81TPD6F

ne fail key id hatasi aldim nede baska bir sey))) simdi sizlere hazr halde cert verecegim. hayrli kullanmalar ))

insan zorda kalinca her cozume bakmakta aramakta nerdeyse cebimden para verip eski cihazi kayit yapacaktim )))

Ekli dosyalar

• SM-I9192I_35435007010260_35825706362472.rar
    1.8 KB · Görüntüleme: 67
bu yöntemle her türlü cert düzenleme yapılıyor mu yani

bu yöntemle her türlü cert düzenleme yapılıyor mu yani
Denemek lazım yani bende 3tane box chimera z3x octopus olmasina rağmen yapamadi hic biri))) yarin bir kac tane cihaz var elimde onlari denicem.

Dostum insanları yanıltmaya yönelik konular açma.Yaptığın işlemde tek şey upload ettiğin dosyanın adını değiştirmekle aynı işlem.Biz de biliyoruz bunu.Önemli olan Cert dosyasının içindeki pub key,pubgkey sign,imei ve imeisign kodlarının 256 Md5 şifrelerinin algoritmasını çözebilmek.Yani senin yaptığın şey dosya aralığındaki boşluğun fazlalığını almak :)

bazı modellerin cert dosyaları birbirine uyumlu zaten Gt9192i G361f aynı Certi kullanıyo zaten ustanın dediği gibi bu işler basit değil
Dostum insanları yanıltmaya yönelik konular açma.Yaptığın işlemde tek şey upload ettiğin dosyanın adını değiştirmekle aynı işlem.Biz de biliyoruz bunu.Önemli olan Cert dosyasının içindeki pub key,pubgkey sign,imei ve imeisign kodlarının 256 Md5 şifrelerinin algoritmasını çözebilmek.Yani senin yaptığın şey dosya aralığındaki boşluğun fazlalığını almak :)

bazı modellerin cert dosyaları birbirine uyumlu zaten Gt9192i G361f aynı Certi kullanıyo zaten ustanın dediği gibi bu işler basit değil [Gizli içerik]
Sonuç olarak işlemi çözülmesine sevindim.Geçmiş olsun.Fakat bunun sonucunda insanları yanıltabilecek bi şekilde konu açması ve " Certde kodlama olayi diyorlarya oyle kafanizi yormayin. " demesi yanlış.

Geri
Üst Alt