Yardım Chimera IMEI Repair Sonrası Uçak Moduna Alma Sorunu

hanifi1453

Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Samsung model android 8 ve üstü sürümlerde imei repair işlemi sonrası cihaz kendini sürekli uçak moduna alıyor. Çözümü hakkında bilgisi olan arkadaşların yorumlarını rica ederim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba Arkadaşlar,

Samsung model android 8 ve üstü sürümlerde imei repair işlemi sonrası cihaz kendini sürekli uçak moduna alıyor. Çözümü hakkında bilgisi olan arkadaşların yorumlarını rica ederim. Şimdiden teşekkürler.
Cihaza Combination+Yazılım Yükleyin Tekrardan Patch İşlemi Yapın Cİhaz İlk Acılışsa Ucak Moduna Girecek 1 dk Sonra Kendisi Ucak Modundan Cıkacaktır

f
Cihaza Combination+Yazılım Yükleyin Tekrardan Patch İşlemi Yapın Cİhaz İlk Acılışsa Ucak Moduna Girecek 1 dk Sonra Kendisi Ucak Modundan Cıkacaktır
aynı problemim vardı dediğiniz şekilde yaptım şuan uçak modunda değil ancak yalnızca acil aramalar da kaldı

f

aynı problemim vardı dediğiniz şekilde yaptım şuan uçak modunda değil ancak yalnızca acil aramalar da kaldı
Chimera Yaptığı Cihazların Geneli Ucak Modun Sorunu Var Hocam Siz İsterseniz Z3x Le Yapın Ucak Moduna Girmiyor Cİhaz

usta bende a307FN 'DE aynı problemi çekiyorum buna çare nedir 9.0 u2 chimera nın bu hatasına çare nedir bayime versem geri gelicek lütfen yardım
Baştan Yazilim Yükleyip Yeni Çıkan Güncellemesi İle Yaparsanız Sorununuz Düzelecek

cihaza Yazilim Yükle Ardından Rootla Chimeranın Yeni Getirmiş Oldugu Güncellemesi İle Yap
Hocam repair yaptım rootladım sertifika pack ledim henüz ama uçak modundan çıkmıyor bile attığım boot.img dosyasında bir sıkınıt olduğunu düşünüyorum siz ne dersiniz? yoksa Packledim mi düzelebilirmi?

Hocam repair yaptım rootladım sertifika pack ledim henüz ama uçak modundan çıkmıyor bile attığım boot.img dosyasında bir sıkınıt olduğunu düşünüyorum siz ne dersiniz? yoksa Packledim mi düzelebilirmi?
Cihaza Yazilim Yükleyin İçindeki Boot Dosyasını Atin Patchleyip Upload Edeyim.

hocam deniyorum sabahtan bu yana cihazı rotladım mı uçak modundan çıkmıyor bir el atabilicek yokmu olaya?

Geri
Üst Alt