hocam, benide bilgilendirin bi zahmet

ustam j730f cihazı kapatıp acınca uçak moduna giriyor ve cıkmiyor repair işleminden sonra sorun oluştu çözüm varmı acaba

modem dosyasını yüklüyorum düzeliyor kapatıp açınca yine uçak modunda kaliyor

modem dosyasını yüklüyorum düzeliyor kapatıp açınca yine uçak modunda kaliyor
chimera ile yapılan işlemlerde uçak moduna girmesi normal siz hiç uçak moduna dokunmayın 45 saniye veya 1dk içinde kendisi gidecektir eğer gitmezse combination yazılım root sertifica işlemleri tekrar deneyin

chimera ile yapılan işlemlerde uçak moduna girmesi normal siz hiç uçak moduna dokunmayın 45 saniye veya 1dk içinde kendisi gidecektir eğer gitmezse combination yazılım root sertifica işlemleri tekrar deneyin
sadece modemle düzeliyor ve kapanıp açılınca yine uçak moddunda kaliyor ilk defa bu sıkıntıyı yaşiyorum

Knox yapıyor dostum konoxu devre deşı bırak düzelir.

selam ,
note 10+ SM-N975F cihazım var.
imei repair yaptım, patch cert yaptım, cihaz sorunsuz çift simde de çalışıyor.
iki sorum var:
- yazılım güncellemelerini almıyor, hata veriyor.
- exynox işlemci olduğu için, mecburen root yapmak zorunda kaldım. root etmeden imei repair mümkün müdür?
yardımlarınız için teşekkür ederim.

selam ,
note 10+ SM-N975F cihazım var.
imei repair yaptım, patch cert yaptım, cihaz sorunsuz çift simde de çalışıyor.
iki sorum var:
- yazılım güncellemelerini almıyor, hata veriyor.
- exynox işlemci olduğu için, mecburen root yapmak zorunda kaldım. root etmeden imei repair mümkün müdür?
yardımlarınız için teşekkür ederim.
cihaz rootlanınca güncelleme gelmez gelirse yaparsaniz şebeke gider cihaz rootlanmadan imei repair yapilmaz.

cihaz rootlanınca güncelleme gelmez gelirse yaparsaniz şebeke gider cihaz rootlanmadan imei repair yapilmaz.
o zaman yeni rom çıkınca odin ile yapacağız değil mi?
derdim şu, telefondaki verileri bozmadan, yeni romlara nasıl update edeceğim ?
çoğu yerde, chimera ile imei repair yapıldıktan sonra güncelleme alır diyorlar.

o zaman yeni rom çıkınca odin ile yapacağız değil mi?
derdim şu, telefondaki verileri bozmadan, yeni romlara nasıl update edeceğim ?
çoğu yerde, chimera ile imei repair yapıldıktan sonra güncelleme alır diyorlar.
valla hocam bu işi 7 yıldır yapiyorum ama böyle bişi çıkmadi daha çıkmaz diye düşünüyorum. he yaparsın server üzerinden oda tuzlu biraz

Geri
Üst Alt