Yardım Chimera Tool Almak İstiyorum

seqseli

Üye
Selam arkadaşlar bu işlerde yeniyim octopus ile z3x arasında kalmıştım ve z3x almaya karar vermiştim sitesinde ilgili arkadaşı aradım bu işlerde yeni olduğumu söyledim oda bana chimera tool'u tavsiye etti boxsuz dedi öğrenince gecersin dedi şimdi ben bu chimera yi alsam diyelim samsung lg Huawei gibi cihazlara yazılım imei frp gibi işlemleri yapabilir miyim adama bana hepsi lazım dedim 850 lira dedi forumda arastirmalar yaptim dongle diye bir muhabbet de gecti bu dongle nedir birde yardımcı olursanız sevinirim hangisi mantıklı sizce?bu dediğim işlemleri yaparsa chimera da

Selam arkadaşlar bu işlerde yeniyim octopus ile z3x arasında kalmıştım ve z3x almaya karar vermiştim sitesinde ilgili arkadaşı aradım bu işlerde yeni olduğumu söyledim oda bana chimera tool'u tavsiye etti boxsuz dedi öğrenince gecersin dedi şimdi ben bu chimera yi alsam diyelim samsung lg Huawei gibi cihazlara yazılım imei frp gibi işlemleri yapabilir miyim adama bana hepsi lazım dedim 850 lira dedi forumda arastirmalar yaptim dongle diye bir muhabbet de gecti bu dongle nedir birde yardımcı olursanız sevinirim hangisi mantıklı sizce?bu dediğim işlemleri yaparsa chimera da
Evet Chmera Mantıklı Cok Rahat Ögrenebileceğiniz Bir Box Desteklenen Bütün Modellere Repair Yapar Bazı Modellere Malesef Yapaaz Bu U Sürümündende Olabilir Cihazın Modelinden De Olabilir Chimera Sürekli Güncelmme alan Bir box Yeni Modeller Ekleniyor Sürekli Zamanla İşinizi Görebilecek Bi Box Dongle Dediğiniz İstediğiniz Pcde Takıp Kulanabrsiniz..Kulanıcı Adı Ve Şifreli Aldığınız Tajtirde Tek Pc Kulanırsınız Farklı Pc kulanıldığı taktrde Tekrar O PC Den Girmek İsterseniz Giremezsiniz Yaklaşık Bi 32 Saat Kitlenir..Bizde Satışı Mevctuur Satılık - GSM Turkey Güvencesi ile iCloud, Jtag, Unlock, Kredi Satışı, Box Satışı

Bana full lazım tüm markalar sizde fiyat nedir peki ? Tanımadığım birinden alacağıma gsmturkey kullanıcısından alırım ?

3 Günlük chrima tool almak istiyorum fiyat ve link hakkında bilgi verebilir mısıniz ?

Geri
Üst Alt