Chimera Tool Hakkında Bilgi

alikayalar47

Yasaklı
Selamın Aleyküm, Chimera tool almak istiyorum ama box gerektiriyor mu bilmiyorum box almam lazım mı. Ayrıca chimeranın kendi sitesinde small paketi 20 Euro bu paket hakkında bilgisi olan bana ulaşabilir mi

box dongle gerekmez small kredi paketi sen samsung pro premium paketlere bakacaksın

Merhaba eger moderatorler onaylar aracilik yaparsa Piyasanin altina chimera tool pro verebilirim 12 aylik pro lisansi tr toolda var

Nasıl yani anlayamadım small paket ne işe yarıyor.
small paket örnegin senin yapacagın bazı islemlerde senden kredi ister. small pakette bildigim kadarıyla kredi paketi yani alıyorsun örnegin chimera bi işlemde 10 kredi ister small pakette 100 kredi var burdan 10 krediyi alır kaldı 90 farklı islemlerde öyle harcarsın. ama çokta önemli bişey değil çogu özelligi zaten chimerayı 90 usd ya aldıgında ücretsiz yapıyorsun 1 yıl boyunca.

small paket örnegin senin yapacagın bazı islemlerde senden kredi ister. small pakette bildigim kadarıyla kredi paketi yani alıyorsun örnegin chimera bi işlemde 10 kredi ister small pakette 100 kredi var burdan 10 krediyi alır kaldı 90 farklı islemlerde öyle harcarsın. ama çokta önemli bişey değil çogu özelligi zaten chimerayı 90 usd ya aldıgında ücretsiz yapıyorsun 1 yıl boyunca.

Peki ben şuan FRP Bypass, İmei Repair için hangisini almam lazım box gerektirmeyen

Geri
Üst Alt