Güncelleme Chimera Tool Huawei Güncellemesi – Tam Destek En Yeni Huawei İçin Kirin CPUs, IMEI Repair, All SW, No Test Point

hcu alcaktım vazmı gecim bu asamada ?

Chimera Tool Yeni Güncellemesi

Yazılım versiyonu: 25.55.1946
Yayın tarihi: 30 Temmuz 2020

Evet, büyük Huawei güncellememiz nihayet geldi!

Diğerlerinin Fastboot yöntemleriyle karşılaştırıldığında, en yeni ve gelecekteki tüm Kirin CPU'ları, tüm yazılım sürümlerini ve test noktası olmadan desteklememizi sağlayan bir “Derin Yöntem” geliştirdik - böylece telefonları sökmenize gerek yok!

Bu şu anda HiSilicon Kirin 710/810/820/980/985/990/990 5G'yi, aşağıdaki işlevler için EMUI 10.1 ve Magic UI 3.1 dahil olmak üzere tüm yazılım sürümlerini tamamen desteklediğimiz anlamına gelir:

• Network Factory Reset
  • FRP Remove
  • Huawei ID Reset
  • IMEI Repair
  • Cert Read/Write
  • Modify OEMINFO
  • Demo Remove
  • Set Battery Serial

En yeni telefonları desteklemeye odaklanıyorduk, ancak elbette önceki nesil cihazlar için de destek eklemeye devam edeceğiz.​
stk-l21 olmuyor

kirin 980 için imei repair patch ne zaman gelir bu box a

stk l21 yani y9s ımeı Repair olurmu acaba chimerada varmı varsa satn almak istyrm

Moderatör tarafında düzenlendi:
P40 pro için imei repair geldimi acaba. Gelmeme ihtimali varmı.? Tesekkür ederim

P40 pro için imei repair geldimi acaba. Gelmeme ihtimali varmı.? Tesekkür ederim
Gelse bile uzun süreceğe benziyor.Bu ambargonun sonucu tamir araçlarını da etkiliyor,huawei'ye destek kesilecek gibi gözüküyor.

Yurt dışındada durum aynımı sadece Türkiyeye özelmi bu imei repair olamama durumu

Yurt dışındada durum aynımı sadece Türkiyeye özelmi bu imei repair olamama durumu

Repair toolları; Sigma, HCU, Octo Huawei vs. Ülkemize ait programlar değil zaten. Hindistan daki adam da aynı toolu kullanıyor, Amerika daki de. Şayet repair yöntemi çıksa, en başta bizim ülkenin yazılımcıları yapmaya başlar bu işi.

Ben denedim psmart 2019 android 10 ile sonuç başarılı yarın da p30lite üzerinde deneyeceğim ve olumlu olacağını düşünüyorum
B03B0EB5-A80B-4565-9EE4-FD8CDAB0D953.jpeg

Ben denedim psmart 2019 android 10 ile sonuç başarılı yarın da p30lite üzerinde deneyeceğim ve olumlu olacağını düşünüyorum
Zaten işlemci aynı olması yeterli. Cert yazar işlemciler uyuyorsa

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt