Chimera Tool ile IMEI Repair Sonrası Sıfırlama ve "Ağda Kayıtlı Değil" Hatası

• Konbuyu başlatan kermeserds
  • Başlangıç tarihi
Pazartesi bende de vardi aynı cihazdan. U5 sürümüne destek çıkmadı henüz. Yakında gelecektir

Anladım teşekkür ederim U5 sürümüne destek çıktığını nerden anlarım peki ?

Sağolun hocam. Cevap verip emeği geçen herkese teşekkürler

bu cihazın u5 sürümüne sadece geçici sertifika yazılabiliyor format da gidiyor muhtemelen önceki arkadaş da öyle yapmış o da chimera ile olmaz cihaz rootlu mu ?
yarın size bir zip dosyası oluşturup atacağım twrp ile flashlayın ardından çekim gelecektir.

Yurt dışındaysam orjinal imei yi yaz şebeke alirsin

Cihazım rootlu hocam. Harika olur gerçekten.

Chimera yazmıyor maalesef ve türkiyeye döndüğüm zaman aynı sorun ile karşılaşmamak adına şimdi halletsem daha iyi olur.
U5 sürümü ne destek çıktıgı zaman sitede paylaşılır beklemede kalın

Cihazım rootlu hocam. Harika olur gerçekten.

Chimera yazmıyor maalesef ve türkiyeye döndüğüm zaman aynı sorun ile karşılaşmamak adına şimdi halletsem daha iyi olur.
Bunu indir rar pass Gsmturkey apk yı kur ve root izni ve 5 dakka içinde çekim gelecektir

Ekli dosyalar

• Octo.zip
    1.1 MB · Görüntüleme: 14
Dediğinizi yaptım hocam ağda kayıtlı değil hatası alıyorum

Dediğinizi yaptım hocam ağda kayıtlı değil hatası alıyorum
Olmaması söz konusu değil root erişimi verdiğinize eminmisiniz ? İmei yazıldıysa bu uygulama root olduğu taktirde %99 başarı verir eğer maggisk kullanıyorsanız auto root bulup deneyin maggisk yüzeysel çalıştığı için çoğu zaman işe yaramıyor son olarak bunuda denermisiniz son olarak bunuda deneyinolmazsa olmaz zaten bu uygulamanın bir kaç hatasını giderip yamaladığım kendi kullandığım modlu uygulama

Ekli dosyalar

• Networkadapter.zip
    1.1 MB · Görüntüleme: 12
Cihazın içindeki certi al , içindeki imei orjinal ile düzenle kaydet chimera ile yaz

Olmaması söz konusu değil root erişimi verdiğinize eminmisiniz ? İmei yazıldıysa bu uygulama root olduğu taktirde %99 başarı verir eğer maggisk kullanıyorsanız auto root bulup deneyin maggisk yüzeysel çalıştığı için çoğu zaman işe yaramıyor son olarak bunuda denermisiniz son olarak bunuda deneyinolmazsa olmaz zaten bu uygulamanın bir kaç hatasını giderip yamaladığım kendi kullandığım modlu uygulama

Aynı hatayı alıyorum malesef ama yine de teşekkür ederim.

Yurt dışındaysam orjinal imei yi yaz şebeke alirsin

Bu işlemin nasıl yapabilirim ? Chimera imei repair G950FXXU5DSFB firmware'i desteklemiyor çünkü

Aynı hatayı alıyorum malesef ama yine de teşekkür ederim.

Bu işlemin nasıl yapabilirim ? Chimera imei repair G950FXXU5DSFB firmware'i desteklemiyor çünkü
Malsef Şun U5 IMEI Repair Olmuyor Ama Yakında Sürede Gelecek

Geri
Üst Alt