Chimera Tool Mayıs 2020 Sonrası Patch Güncellemesi

• Konbuyu başlatan 7kardes
  • Başlangıç tarihi
7

7kardes

Öncelikler selamın aleyküm chimera bilirsiniz güncelleme yaptı mayıs sonrası patch skntısı yaşayanlar için buda bizim için büyük bir mutluluk geliştiricileri teşekkürlerimizi sunarım benim konuya geçersek ; bende a20 1Temmuz 2020 var sizce yapar'mı deneyen oldumu aranızda yapıyorsa chimera alacağımda size danışmak istedim :)

Not : A20 Şart değil 1 Temmuz 2020 Deneyen oldumu ?

A2 CORE U7 BAŞARILI. Beklettiğim
A50 U5 YAPMAK ÜZEREYİM. Beklettiğim

Öncelikler selamın aleyküm chimera bilirsiniz güncelleme yaptı mayıs sonrası patch skntısı yaşayanlar için buda bizim için büyük bir mutluluk geliştiricileri teşekkürlerimizi sunarım benim konuya geçersek ; bende a20 1Temmuz 2020 var sizce yapar'mı deneyen oldumu aranızda yapıyorsa chimera alacağımda size danışmak istedim :)

Not : A20 Şart değil 1 Temmuz 2020 Deneyen oldumu ?[ a20 denedim şuan yapmiyor a205g u6
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

j2 core u7 başarılı

Bende A8 2018 var A530F U12 chimera ile yapılıyormu hala bekletiyorum

Benimde elimde var a20 u8 bekliyorum sizlerden haber
1 temmuz güncellemesi almış cihaz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201017-113923_Settings.jpg
    Screenshot_20201017-113923_Settings.jpg
    181.2 KB · Görüntüleme: 35
@hkansb farklı farklı romlar denememe rağmen use stock rom hatası alıyorum ben . bte1 ve btf1 leri denedim.

use stock rom hatası root kaynaklı eftsu veya twrp root edince hata veriyor magiskle root edince düzeliyor ama cihaz reset atıyor reset atmaması için ne yapabilirim cihaz a50

ben magisk ile denedim. yine use stock rom hatası aldım.

magiskle ben root edince use root hatası almadım patch ve repair ettim fakat cihaz resetliyor kendini onu çözmeye çalışıyorum

Resmi olarak Chimera'dan duyuru gelmedi daha.Biraz daha beklemekte fayda var.

Geri
Üst Alt