Chimera Tool Mayıs 2020 Sonrası Patch Güncellemesi

• Konbuyu başlatan 7kardes
  • Başlangıç tarihi
Denemeler sürüyor bilgi vereceğiz.

Denemeler sürüyor bilgi vereceğiz.
Yeni Gelen Güncellemede Root Aktif Olduğu Sürece Şebeke Verir A505F'lerde Root Tek Seferlik Yapılabilir O Yüzden Patch Certificate Yaptıgında Tek Seferlik Şebeke Verir Tel Resetlediğinde Şebekesi Gider. İlerde Gelen Güncellemeyle Çözülücektir Yada Manuel Olarak Yapılacak Cihaz Üzerinde Çalişmalarımız Devam Ediyor.

ustalar chımerayı nasıl guncelledınız bende, yaptıgım cıhazlarda hala unsupported modem yazıyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

ustalar chımerayı nasıl guncelledınız bende, yaptıgım cıhazlarda hala unsupported modem yazıyor
m20 u6 için deniyordum sanırım buna bır gelısme yok bu yuzden hala aynı seyı dıyor degıl mı ?

Son düzenleme:
G960F U11 cihaza repair patch denendi başarılı ,cihaz açıkken resetleme vs.yok lakin kapatıp açıldığında loopa giriyor bi süre sonra tekrardan açılıyor ,roottan kaynaklı muhtelemen,rootta silinme olmuyor lakin telefon komple kapatılırsa loopa giriyor tek bi sorun olarak bu var

1 mayıs güncellemeli u9 lar oluyor mu?

Yanı sonuç nedir 1 temmuz güncellemesi almış cihazlar oluyor mu

Yeni Gelen Güncellemede Root Aktif Olduğu Sürece Şebeke Verir A505F'lerde Root Tek Seferlik Yapılabilir O Yüzden Patch Certificate Yaptıgında Tek Seferlik Şebeke Verir Tel Resetlediğinde Şebekesi Gider. İlerde Gelen Güncellemeyle Çözülücektir Yada Manuel Olarak Yapılacak Cihaz Üzerinde Çalişmalarımız Devam Ediyor.
a505f repair,patch yapıldı cihaz resetleniyor ama roottan kaynaklandığını düşünüyorum şebeke geliyor

Son düzenleme:
@cepnet34 hocam denemeler sürüyor. bilgi vereceğim. paylaşım yapacağız.

samsung note 8 , u13, 1 eylül yamasıydı denedım başarılı şu an bir sorun görünmüyor .

Geri
Üst Alt