Yardım Chimera Tool'u Kendi Sitesinden Alan Oldu mu?

iki üç hafta önce 3 günlük aldım. paypala gerek yok kredi kartı ile alınabiliyor. dongle ile normal lisans arasındaki fark ise sadece pc değiştirirseniz 24 saat bekleme sorun olur. pc değişmeyecekse sorun olmaz.
Merhaba nasıl aldınız?

hadi hayırlısı olsun bakalım umarım banada kullanmak nasip olur telefoncu değilim elimde hediye bir telefon var onun için hesabı aldım ve burada ihtiyacı olan arkadaşlara kazanç beklemeden işlerine lazım olur düşüncesiyle 1 yıllık hesap almaya karar verdim. ihtiyacı olanın işini memnuniyetle yardımcı olmaya gayret edeceğim
Benim acilen ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

men saytdan satin aldim sorunsuz. 2 dakikada aktiv oldu hic beklemedim uzun surmedi. 1 yillik lisans

Merhaba,

CHİMERA kredi kimden alabilirim 1 telefon imei onarımı için

Kredi alarak ımeı repair işlemi yapamazsınız alsanızda işe yaramaz lisans almanız lazım
Sadece 1 cihaz içinse uzaktan bağlantı ile yardımcı olabiliriz

iletişime nasıl geçebiliriz telefon numarası veya mail paylaşmamızda sakınca var mı ?

iletişime nasıl geçebiliriz telefon numarası veya mail paylaşmamızda sakınca var mı ?
İletişim bilgisi paylaşmak yasaktır
+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)
Bu numaradan bilgi alabilirsiniz

Dongle ve box alım ve bilgisi için @silivriserdar ustamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Yada Telegram sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

3 günlük lisanla imei repair yapılabiliyor mu

Repair işlemi için gerek yok krediye

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ustalar herkese hayırlı işler Chimera Box almak istiyorum kendi sitesinde Dongle ile birlikte 1 yıl full aktiveli 1000 TL ye geliyor merak ettiğim bunu satın aldığımda dongle elime ulaşır mı yani Türkiye'ye gönderim yapıyorlar mı? Daha önce alanlar olmuştur diye sizlere sormak istedim şimdiden teşekkürler...
Merhaba Ustam ben aldim nerdeyse alani 2 ay oldu kendi sitesinden aldim samsung paketini 69€ aldim ben azerbaycanda yasiyorum diye hizmet hakki falan 150 AZN para verdim turk lirasiyle 615tl yapiyor muhtesem bir program almaya değer

3 günlük lisans 10 euro değilmiydi demin baktım isteye bulamadım

Geri
Üst Alt