Tavsiye Chimera Uzaktan Tamire İzin Vermiyor Bilginize!

lazenes

Üye
USB Redirector programı ile uzaktan telefonunu benle paylaşan arkadaşa işlem yapıyordum cumartesi günü.

Hesabım kitlendi. Mail, gsmhosting forumları, fb messenger ve skype olmak üzere 4 farklı platformdan kendilerine yazdım. Cevap almam 4 gün sürdü.

Salı günü hesabım açıldı ve "ASLA VE ASLA UZAKTAN İŞLEM YAPMANIZA İZİN VERİLMİYOR." Söylendi....

İşlem yapacak arkadaşların dikkatine bilgisine. Bu arada ilk uzaktan işlemimdi.
2. Tekrarında hesabımı kalıcı kapatacaklarını söylediler.
Farklı platform arayışındayım sırf bu sebepten ötürü kullanmayacağım chimerayı.

USB Redirector programı ile uzaktan telefonunu benle paylaşan arkadaşa işlem yapıyordum cumartesi günü.

Hesabım kitlendi. Mail, gsmhosting forumları, fb messenger ve skype olmak üzere 4 farklı platformdan kendilerine yazdım. Cevap almam 4 gün sürdü.

Salı günü hesabım açıldı ve "ASLA VE ASLA UZAKTAN İŞLEM YAPMANIZA İZİN VERİLMİYOR." Söylendi....

İşlem yapacak arkadaşların dikkatine bilgisine. Bu arada ilk uzaktan işlemimdi.
2. Tekrarında hesabımı kalıcı kapatacaklarını söylediler.
Farklı platform arayışındayım sırf bu sebepten ötürü kullanmayacağım chimerayı.

Bu bilinen birşeydi zaten.Usb redirector ile chimerayı çalıştırmanız bile hata olmuş.Geçmiş olsun.

Bu bilinen birşeydi zaten.Usb redirector ile chimerayı çalıştırmanız bile hata olmuş.Geçmiş olsun.
Ben bu acı tecrübeyi edinmiş oldum. Ama işin kötü yanı pandemide işlerimiz düştü. Hafta sonları yasakları vs derken uzaktan imei tamir etmek cazip geldi. İlk işlemde böyle uğraştım. Yaptıkları şerefsizlikten başka birşey değil. Ben programı paylaşmıyorum farklı sistemlerde. Ben uzaktan paylaşılan telefona işlem yapıyorum bunu bile anlamıyorlar.

günaydın, programı satın alıp kullanmaya başlarken kabul ettiğiniz sözleşmede bunların hepsi yazıyor, gsmhostinge daha önce girmiş olsanız bas bas bağırıyorlar ağır bir dille, uzak bağlantı yapmayın bizi salak yerine koymayın diyor geliştiricisi, 2. defa olupta hesabını geri alabilen yok

Bende tecrübe ettim aynı durumu yanıt aynı ufi sigma ve eft 'de aynı problem var yahu biz bu şekilde para kazanıyoruz kullanmamızın neresi kötü ayrıca uzak baglantıya hangi box lar destek veriyor bilginiz varmı dft tr tools z3x hariç ?

Geri
Üst Alt