Bilgi Chimera Xioami MTK MT67XX Çift SIM IMEI Repair

walker_sky

VIP Üye
Dandelion ile test edilmiştir. çift sim başarılı şebeke de sorun yok.

Chimera Mobile Phone Utility version: 30.46.1010 @ 2021-12-03
Printing phone history

Get Info
3.12.2021
12:52

Patch IMEI
Change to bootrom mode
bootrom interface detected.
Initializing...
Unlocking bootloader...
Bootloader already unlocked.
Reading data from the phone...
Reading data from the phone...
Original IMEI1: 868xxxxxxxxxx
Original IMEI2: 868xxxxxxxxxxx
Writing new IMEI(s)
Waiting for the phone to restart...
Be aware that the effect of this procedure lasts only until the system is unchanged. Doing a firmware update or an OTA update likely causes the phone to restore to its original state.
Finished at local time: [12.03.21 16:41:49]
WorkID: 160554799

geçici oluyor flash mod da güncellemeri kapatmak lazım

en sağlıklı güncelleme kapatma xiaomilerde internete bağlayın şifre ve güvenlik kısmında yetkilendirmeden kapatabilirsiniz tamamen ekrana bildirimde gelmez

güncelleme yada yazılım yükleyice imeiler silinir
Ustalar. Benim chimera brom modda cihazı usb görmüyor. Brom modda taktığımda usb tanınamadı hatası geliyor ve hemen açılıyor cihaz. Yani brom modda cihazı görmüyor. Chimera silip tekrar yükledim. Usb mtk driver yükledim yine aynı neden olabilir acaba? Ama ilk çıktığı zaman birkere çift repair yaptım şuan yapamıyorum..

Ustalar. Benim chimera brom modda cihazı usb görmüyor. Brom modda taktığımda usb tanınamadı hatası geliyor ve hemen açılıyor cihaz. Yani brom modda cihazı görmüyor. Chimera silip tekrar yükledim. Usb mtk driver yükledim yine aynı neden olabilir acaba? Ama ilk çıktığı zaman birkere çift repair yaptım şuan yapamıyorum..
İNDİR bu driverı bi yükleyip yeniden başlatsana pc yi

@Muhacir

hocam peki note 8 2021 için donanımsal mudahale gerekli mi çift imei repair yapmak için ?

Geri
Üst Alt