ChimeraTool Big Update is Coming! - Chimera Büyük Güncelleme Geliyor!

Subzorro

Rom Yükleyici
Genel Moderator
L09gDY.jpg

ChimeraTool tarafından yapılan duyuruya göre Dünyada ilk büyük bir güncelleme gelmek üzere.
Sizce bu güncelleme ne olabilir ?

android 10 u5 güncellemesi gelse elimizdeki şemsiye olmuş cihazlar düzelse :)

Şahsi fikrim kirin 710 için imei repair geleceğidir

Bu aralar hep Huawei üzerine çalışıyorlar.
Big dediğine göre tek marka üzerine gelmeyecek güncelleme. Huawei Samsung xiaomi

Bu tarz bir şeyi dünyada ilk falan diye duyurmazlar daha fazlası olmalı.
Benim anlamadığım nokta bu Chimera destek ile sürekli yazışıyorum baya giydirdim her gün nerede kaldı bu güncelleme diye hep yakın zamanda diyor ve ana odak noktamız samsung dur efendim diyor. mesela bende s10 U8C var. adamlara diyorum ki hangi sürümler gelicek güncellemeye bilmiyorlar diyorum U5/U6 mı gelicek yoksa U8 e kadar hepsi mi dedikleri şu sana bu konu hakkında bilgi veremem diyor.Demem o ki sizce bu güncelleme ile U8 için de gelir mi çünkü U8 yeni bir güncelleme ? eskiden nasıldı mesela s9 için ?

Benim anlamadığım nokta bu Chimera destek ile sürekli yazışıyorum baya giydirdim her gün nerede kaldı bu güncelleme diye hep yakın zamanda diyor ve ana odak noktamız samsung dur efendim diyor. mesela bende s10 U8C var. adamlara diyorum ki hangi sürümler gelicek güncellemeye bilmiyorlar diyorum U5/U6 mı gelicek yoksa U8 e kadar hepsi mi dedikleri şu sana bu konu hakkında bilgi veremem diyor.Demem o ki sizce bu güncelleme ile U8 için de gelir mi çünkü U8 yeni bir güncelleme ? eskiden nasıldı mesela s9 için ?

Bu güncelleme geldi zaten Huawei cihazlar için Cert sharing özellikleri eklediler.Samsung'lar konusunda gelişme yok.

bana geliyor ki bu kadar zaman bekletmelerin sebebi bizden ek para isteyecekler

bana geliyor ki bu kadar zaman bekletmelerin sebebi bizden ek para isteyecekler

Hayır, bekletme sebepleri Samsung cihazlara Mayıs ayında gelen güvenlik güncellemesi bu güncellemeyi aşmayı başaramadılar halen.
Bu son güncelleme knox içinde gelmiş durumda o sebeple ne zaman ve nasıl aşılacağı belli değil.

Geri
Üst Alt