Tavsiye Çoğunlukla Xiaomi IMEI Repair için Tool Tavsiyesi

Amosis

Üye
Arkadaşlar genellikle bootloader kapalı imei repair işlemi gerektiren xiaomi cihazlarının imei repair işlemi için tool tavsiyeniz varmı.
Redmi note 8 - note 8 pro - note 9 - note 9s- note 9 pro- poco m3 - x3 -x3 pro cihazların bootloaderini açıp imei repair yapabileceğim en kullanışlı yazılım hangisidir?

Sadelik,Kolaylık ve Başarı açısından DFT Pro öneririm hocam.
Mediatek cihazlarda kilit gerekmez , anında açar.
Qualcomm cihazlarda ise unlock cihazda sıkıntı çekmezsiniz locked cihazlarda ise Test Point yöntemi ile bir çok işlem yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
hocam test point te cihazın arka kapağının sökülmesi gerekiyor. ben cihazı sökmeden qualcomm cihazlarda bu işlemi yapmak istiyorum mümkün mü?

O zaman buna forumdaki ustalarımız cevap versinler ben kendimde başlangıç orta seviyede birisi olduğum için ona göre yanıt verdim.
Mesela şimdi note 7 yaptım kapak sökmeden bl locked dft ile ama yine de mümkün olduğunu sanmıyorum bir çok cihaz için kilitli vaziyette kapak açmadan.

hocam test point te cihazın arka kapağının sökülmesi gerekiyor. ben cihazı sökmeden qualcomm cihazlarda bu işlemi yapmak istiyorum mümkün mü?
bootloader kilidi açık olmayan cihazlar için hemen yapmak istiyorsanız ortalama %60ına kapak sökerek yapabilirsiniz.
Bootloader Açık Olan Cihazlar İçin Genel olarak Tüm Modeller Mevcut Hızlı Şekilde İmei Repair Yapabilirsiniz.
Mediatek İşlemci İçin Bootloader Kilit Açma İmei Repair Vs. Anında Desteği Mevcut.
Bir Toolun Xiaomi İçin Yapabileceği Herşeyi Barındıran Bir Program Diyebiliriz.

ufi yapmıyormu bl kapalı olan cihazları kredi ile

Öncelikle merhaba. Size kendi geliştirdiğimiz Trtools Pro'yu öneririm. Birçok cihaza repair desteği mevcut extra olarak telegram ve facebookta yardım grubumuz mevcut mtk cihazlara bootloader kapalı halde repair yaparken note 7 note 8 gibi cihazlara edl den repair yapabilirsiniz. Hepsinin anlatımı mevcut Note 7 örneğin edl den bootloader acabilirsiniz. ayrıntılı bilgi için
Buradan bakabilirsiniz hayırlı günler

ben dft pro öneririm daha kolay sade ve cok hızlı

Arkadaşlar genellikle bootloader kapalı imei repair işlemi gerektiren xiaomi cihazlarının imei repair işlemi için tool tavsiyeniz varmı.
Redmi note 8 - note 8 pro - note 9 - note 9s- note 9 pro- poco m3 - x3 -x3 pro cihazların bootloaderini açıp imei repair yapabileceğim en kullanışlı yazılım hangisidir?
Dft pro alın rahatınıza bakın

DFT pro ile qualcomm işlemcilerde bootloaderı açıyormu?

qualcom icin ufi al rahatına bak

@ IslamB3y1
hocam peki dft pro qualcomm da bootloaderı açıp imei repair e izin veriyor mu ?

@ IslamB3y1
hocam peki dft pro qualcomm da bootloaderı açıp imei repair e izin veriyor mu ?
Bootloader Açılan Modellerin İnternette Dosyaları Mevcut Malesef Desteği Yok.
Bootloader Kilit Açma Dosyaları Anlatımları Vs.VIP Arşivimizde Mevcuttur

VIP Üyelikten Yararlanmak İsterseniz Dosya Erişimi + Uzaktan Bağlantı Desteği Takıldıgınız Yerde Danışma Desteği Alabilirsiniz.

xiaomi qualcoomm lu cıhazlar için hemen hemen hiç bir box botloaderı açmaz ancak edl modda işlem yapar yüksek modeller için söylüyorum tabi

ücretsiz program varmı repair xiaomi için

bireysel olarak ufak tefek takılacam dıyorsanız
dft/tr tool

dükkan ve xıaomı cok gelıyorsa

dft/tr tool e-gsm (aut için) chimeratool illa bunlar olacak

Geri
Üst Alt