İstek Concord M19 C779 Tablet Bilgisayar Yazılım Güncelleme

looupss

Genel Moderator
C779 - Concord M19 Tablet Bilgisayar " Yazılım Güncelleme İşleminin Nasıl Yapılacağı Anlatılmış ve Gerekli Dosyalar Paylaşılmıştır,

1. Yazılım Güncelleme Dosyalarına Nasıl Ulaşabilirim ?

Lütfen Gerekli Yazılım Güncelleme Dosyalarını Bilgisayarınıza İndiriniz, Dosya İndirme Adresine Aşağıdaki Bağlantı Üzerinden Ulaşabilirsiniz.
C779-V1.rar [ C779-V1.rar ]

2. Güncelleme Dosyalarını İndirdim, Ama Güncelleme İşlemini Nasıl Yapabilirim ?

Yazılım Güncelleme Adımları Aşağıdaki Gibi Uygulayınız,

Yukarıdan Tablet Bilgisayarınıza Uygun Yazılım Paketini İndiriniz ve Dosyalarınızı Masaüstünüze Çıkartınız,
Masaüstünüze Çıkarttığınız Arşiv Dosyasının İçerisinden " Driver, Yazılım Yükleme Aracı ve C779-V1.img " Olmak Üzere 2 Adet Klasör ve 1 Adet .img Dosyası Bulunmaktadır,

1.jpg

Çıkartmış Olduğunuz Dosyaların İçerisinde Bulunan " Driver " Klasörü İçerisindeki DriverInstall.exe Uygulamasını Çalıştırınız,

2.jpg

Çalıştırmış Olduğunuz DriverInstall.exe Uygulaması İle RK Driver Assitant v4.5 Uygulaması Açılacaktır,
Açılan Uygulama Üzerinden Install Driver Butonuna Basınız,

3.jpg

Driver Tanımlama İşlemimiz Bilgisayarımız Üzerinde Başarılı Bir Şekilde Tamamlandı,
Açılan Driver Install ( Install Driver OK ) Penceresi Üzerinden Tamam Butonuna Basarak İşlemimizi Tamamlayalım,

4.jpg

Çıkartmış Olduğunuz Dosyaların İçerisinde Bulunan " Yazılım Yükleme Aracı " Klasörü İçerisindeki AndroidTool.exe Uygulamasını Çalıştırınız,

5.jpg

Eğer Uygulama Çalıştırma İşleminde Aşağıdaki Gibi Hata Alıyorsanız
Yazılım Yükleme Aracı Klasörü İçerindeki Tüm Dosya ve Klasörleri Kopyalayınız ve C veya D Diski Altına Bir Klasör Oluşturunuz
Yalnız Oluşturduğunuz Klasör Adı İçerinde Boşluk ve Türkçe Karekter Kullanmayınız,
C:\FactoryTools\

0.jpg

Uygulama Başlatmada Sırasında Sorun Olmuyorsa Aşağıdaki Sıra Üzerinden Devam Edebilirsiniz,

6.jpg

Yazılım Butonuna Basınız, Çıkartmış Olduğunuz Dosyaların İçerisinde Bulunan C778-V1.img Dosyasını Seçiniz ve Aç Diyerek Devam Ediniz,

8.jpg

Belirtmiş Olduğunuz C779-V1.img Dosyası FactoryTools Tarafında Açıldıktan Sonra Uygulama Görünümü Aşağıdaki Gibi Olması Gerekmektedir,
Başlat Tuşuna Basınız,

9.jpg

Bir Sonraki Adım Tablet Bilgisayarınızın Yazılım Güncelleme İşleminin Uygulanmasıdır,

Yazılım Güncelleme İşlemi Öncesi Tablet Bilgisayarınızın Şarj Seviyesinin En Az %40 Olduğuna ve Kapalı Durumda Olduğuna Dikkat Ediniz,

Tablet Bilgisayarınızın Yan Tarafında Bulunan Ses Açma ( + ) Tuşuna Basılı Tutarak USB Bağlantı Kablonuzu Takınız,
Bilgisayarınız Tarafında Tablet Bilgisayarınız Tanımlandığında Uygulama Cihaz Listesi Alanında İlgili USB Port Gösterilmektedir
İşlemi Başlattıktan Sonra Yazılım Güncelleme Durumunu " Yükseltme İşlemi " Bölümünde Takip Edebilirsiniz,

10.jpg

Yazılım Güncelleme İşlemimiz " Başarılı ve Yeşil Buton" Uyarısı İle Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır,
USB Bağlantı Kablonuzu Çıkartarak Tablet Bilgisayarınızı Kullanabilirsiniz,

11.jpg

Tablet Bilgisayarınız İlk Açılış İşleminde 3-5 Dakika Olarak Açılmaktadır,
Bu İşlem Sonrası Tablet Bilgisayarınızı Kullanmaya Başlayabilirsiniz,

Eline sağlık abi güzel anlatım olmuş.

yüklerken hata verdi yazılımı tapleti baglıyorum ses kısma ile maskrom yazıyor ne yapmalıyım acaba acil cevap

Arkadaşlar yüklerken hata veriyor tapleti bağlıyorum ses artı tuşuna basıyorum hata veriyor yüklenmiyor hocam yardımcı olursanız
çok sevinirim.

a4880a9576bc8d9de308c7e204b9d437.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eğer Uygulama Çalıştırma İşleminde Aşağıdaki Gibi Hata Alıyorsanız
Yazılım Yükleme Aracı Klasörü İçerindeki Tüm Dosya ve Klasörleri Kopyalayınız ve C veya D Diski Altına Bir Klasör Oluşturunuz
Yalnız Oluşturduğunuz Klasör Adı İçerinde Boşluk ve Türkçe Karekter Kullanmayınız,
C:\FactoryTools\

0.jpg

Programı bu şekilde bir sürücünün ana dizinine alıp çalıştırın.

programda herhangi bir sıkıntı yok hocam o hatayı almıyorum şuan o dediğinizide yapmıştım

programda herhangi bir sıkıntı yok hocam o hatayı almıyorum şuan o dediğinizide yapmıştım

Yazılım konumunda da Türkçe karakter var yazılımıda dizin altına alın.
Gene yapamıyorsa tablette sıkıntı vardır boot dosyası indirilemedi uyarısı vermekte.
Bu yazılım çalışan tabletlere yüklenebilir Cihaz birckse donanımsal bir sıkıntıdan dolayı açılmıyorsa yüklenmeyecektir.

Yazılım konumunda da Türkçe karakter var yazılımıda dizin altına alın.
Gene yapamıyorsa tablette sıkıntı vardır boot dosyası indirilemedi uyarısı vermekte.
Bu yazılım çalışan tabletlere yüklenebilir Cihaz birckse donanımsal bir sıkıntıdan dolayı açılmıyorsa yüklenmeyecektir.

Hocam cihaz frp için gelmişti bana cihaza yazılım attım aynı bu yazılımı cihaz artık acılmamaya başladı.

Hocam cihaz frp için gelmişti bana cihaza yazılım attın aynı bu yazılımı cihaz artık acılmamaya başladı.

Lütfen Gerekli Yazılım Güncelleme Dosyalarını Bilgisayarınıza İndiriniz, Dosya İndirme Adresine Aşağıdaki Bağlantı Üzerinden Ulaşabilirsiniz.
C779-V1.rar [ C779-V1.rar ] - ( C779-V1 Kurulum Sonrası Dokunmatik Sorunu Yaşanması Durumunda, C779-V2 Yazılımının Kullanılması Gerekmektedir )
C779-V2.rar [ C779-V2rar ] - ( C779-V2 Kurulum Sonrası Dokunmatik Sorunu Yaşanması Durumunda, C779-V3 Yazılımının Kullanılması Gerekmektedir )
C779-V3.rar [ C779-V3rar ]

Bu yazılımlarıda deneyin o zaman geçmiş olsun.

C779-V1.rar [ C779-V1.rar ] - ( C779-V1 Kurulum Sonrası Dokunmatik Sorunu Yaşanması Durumunda, C779-V2 Yazılımının Kullanılması Gerekmektedir )
C779-V2.rar [ C779-V2rar ] - ( C779-V2 Kurulum Sonrası Dokunmatik Sorunu Yaşanması Durumunda, C779-V3 Yazılımının Kullanılması Gerekmektedir )
C779-V3.rar [ C779-V3rar ]

Bu yazılımlarıda deneyin o zaman geçmiş olsun.

Sorun çözüldü hocam yardımcı olduğunuz için teşekkürler.😅:sleep:

Arkadaşlar bu cihaz download mode nasıl alabilirim bir türlü alamadım bu hatayı veriyor sürekli
f454fa105a2b2c560b152e04b2aeeb5f.jpg

Arkadaşlar bu cihaz download mode nasıl alabilirim bir türlü alamadım bu hatayı veriyor sürekli
f454fa105a2b2c560b152e04b2aeeb5f.jpg

Tablet Bilgisayarınızın Yan Tarafında Bulunan Ses Açma ( + ) Tuşuna Basılı Tutarak USB Bağlantı Kablonuzu Takınız,
Bilgisayarınız Tarafında Tablet Bilgisayarınız Tanımlandığında Uygulama Cihaz Listesi Alanında İlgili USB Port Gösterilmektedir
İşlemi Başlattıktan Sonra Yazılım Güncelleme Durumunu " Yükseltme İşlemi " Bölümünde Takip Edebilirsiniz,

Geri
Üst Alt