Yardım Concord Plus 7 C-777 FRP Reset

tunctelekom1025

Yasaklı
Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar elimde concord c-777/16gb tablet var ekran kilidi unutulmuş ekran kilidi kaldıramıyorum format atmaya çalişiyorum formata girmiyor cihaz yazılım indirdim arşiv hatalı dedi yardımlarınızı bekliyorum

Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar elimde concord c-777/16gb tablet var ekran kilidi unutulmuş ekran kilidi kaldıramıyorum format atmaya çalişiyorum formata girmiyor cihaz yazılım indirdim arşiv hatalı dedi yardımlarınızı bekliyorum
Bu cihaz eski bir cihaz bildiğim kadarıyla. Bunlarda FRP olmaması lazım.

Rockchip işlemcili olarak gözüküyor. Infinity-Box CM2 Rockchip Tool ile kırılır. Veya yazılımını indirip Rockchip Tool ile yüklem yapın.

Yazılım ve Yükleme Anlatımı

frp degil ama ekran kilidi var kıramıyorum formatada girmiyor cihaz verdiginiz sayfasdaki yazılımı indrdiim içinde saten yükleme aracıda var ama internetten takip ettim çözümü ögrendim ama hemen durduruldu hatası veriyor tooll başka nasıl yükleyebilrim acaba

frp degil ama ekran kilidi var kıramıyorum formatada girmiyor cihaz verdiginiz sayfasdaki yazılımı indrdiim içinde saten yükleme aracıda var ama internetten takip ettim çözümü ögrendim ama hemen durduruldu hatası veriyor tooll başka nasıl yükleyebilrim acaba
Cihaz elimde olmadığı içim net birşey söyleyemiyorum. Yazılım yüklemesi yaparsanız format da atılmış olur.​

işte yazılım yüklemeside yapamıyorum. çünkü yazılımın içindeki android tool hemen durduruldu hatası veeriyor.

bende bu cihazın rom yüklemesini şu videodan yaparak bu sorunu çözdüm. arayan arkadaşlar bu videodan faydalanabilir.

Geri
Üst Alt