Çözüldü Dexp BL250 IMEI Repair İşlemi

Rikoby

Üye
Selam ustalar Bu model hakkinda bir bilginiz varmi yabancı bir kaynakta MaiuMeta yla repair oluyor sanırım

Olayi çözdüm öncelikle yazılımımızı yüklüyoruz Daha sonra SpFlashtool Sayesinde yazılımımızı format all+ download modunu secip telefona aktariyoruz telefon açılıyor İmeiler silinmiş olacak Telefonu usb debugging etkilesdirdikden sonra MeuiMeta Programini yonetici olarak açın Reconnect e basın ve telefonu usb sayesinde bilgisayara takın Daha sorna telefonu kapatin ve bekleyin kendisi bir süre sonra açılacak Meta moda girmiş olacak
1.MauiMeta programında İmei download modunu seçin
2. Önümüze bir pencere açılacak Upload From Flash seçeneğine basın Evet diyin
3. İmeilerinizi Sim1 Ve Sim2 kısmına yazın download to flash seçeneğine basın
4. Programı kapatin ve bekleyin Telefon Meta mod dan çıkacak daha sonra telefonu açın işlem tamam.!

Buna Bakıp Deneye bilirsiniz ama Sadece Nasıl Meta moduna alınırı deneyin gerisini benim dediğim işlemle yapın
Youtube
Linkler:
Yazılım

MauiMETA link

Moderatör tarafında düzenlendi:
MaiuMeta moda alamiyorum

MT 6737V Sigma Varmi Elinizde
Sigma 100 Faiz Eder
NCK Dongle Ve Yaxut CM2 Miracle Varsa Onlarlada Yoxla
6737 MTK Modelleri Cox Kecip Cox Modelini Eliye Bilmemisem
Sen Yende Yoxsa.

MT 6737V Sigma Varmi Elinizde
Sigma 100 Faiz Eder
NCK Dongle Ve Yaxut CM2 Miracle Varsa Onlarlada Yoxla
6737 MTK Modelleri Cox Kecip Cox Modelini Eliye Bilmemisem
Sen Yende Yoxsa.
ustam crackli versionda malesef 6737 yok :/ miracle yle olurmu ?
1569410575744.png

MauiMeta v9.1724.25.00 versionla Imei repair oldu ama ikinci imei

Olayi çözdüm öncelikle yazılımımızı yüklüyoruz Daha sonra SpFlashtool Sayesinde yazılımımızı format all+ download modunu secip telefona aktariyoruz telefon açılıyor İmeiler silinmiş olacak Telefonu usb debugging etkilesdirdikden sonra MeuiMeta Programini yonetici olarak açın Reconnect e basın ve telefonu usb sayesinde bilgisayara takın Daha sorna telefonu kapatin ve bekleyin kendisi bir süre sonra açılacak Meta moda girmiş olacak
4. Programı kapatin ve bekleyin Telefon Meta mod dan çıkacak daha sonra telefonu açın işlem tamam.!

Buna Bakıp Deneye bilirsiniz ama Sadece Nasıl Meta moduna alınırı deneyin gerisini benim dediğim işlemle yapın
Youtube
Linkler:
Yazılım
MauiMETA link

Youtube
Linkler:
Yazılım
MauiMETA link
Konu Ac Bu Hakda

Geri
Üst Alt