Güncelleme DFT PRO Güncelleme v3. 2.6 Yayınlandı

peki almaya değer mi? sonuçta çoğu model edl de auth istiyor
Tool Ücretsiz Sadece Kredi Alıyorsunuz Ücretli Şekilde Ve Şuana Kadar Kullandım Sorunsuz Note 9s 9pro Serisine ENG - Global Rom Atıyorum Sıkıntısız Şekilde Bazen Server Limiti Doluyor Onuda Belirli Saatlerde Slotları Dolmadıkça Yazılım Hem Hızlı Hem Sorunsuz Atıyor

Ama Şu Var : Cİhazda Mi Hesap Kaldırmadan Edlden Atamaya Çalışırsanız Krediniz Boşuna Gidiyor

Fastboottan Edl Alma Konusuna Gelirsek Oda 1 Kredi Şeklinde Sorunsuz Çalışıyor

Mi Asistan Modunda FRP Kaldırma Var Bi Ara Denedim Bende Çalışmadı Başkada Yapmadım Zaten :D

Yöneticiler İzin Verirse Şunuda Belirtmek İsterim : isterseniz uzaktan bağlanıp brick olmuş yetkili hesap gerektiren tüm cihazları kaldırıyoruz ayağa bu desteğimizde Mevcut Kolay Gelsin

Tool Ücretsiz Sadece Kredi Alıyorsunuz Ücretli Şekilde Ve Şuana Kadar Kullandım Sorunsuz Note 9s 9pro Serisine ENG - Global Rom Atıyorum Sıkıntısız Şekilde Bazen Server Limiti Doluyor Onuda Belirli Saatlerde Slotları Dolmadıkça Yazılım Hem Hızlı Hem Sorunsuz Atıyor

Ama Şu Var : Cİhazda Mi Hesap Kaldırmadan Edlden Atamaya Çalışırsanız Krediniz Boşuna Gidiyor

Fastboottan Edl Alma Konusuna Gelirsek Oda 1 Kredi Şeklinde Sorunsuz Çalışıyor

Mi Asistan Modunda FRP Kaldırma Var Bi Ara Denedim Bende Çalışmadı Başkada Yapmadım Zaten :D

Yöneticiler İzin Verirse Şunuda Belirtmek İsterim : isterseniz uzaktan bağlanıp brick olmuş yetkili hesap gerektiren tüm cihazları kaldırıyoruz ayağa bu desteğimizde Mevcut Kolay Gelsin

edl ye alma 1 kredi peki edl üzerinden eng vs yazmak kaç kredi?

işlem sonrası yazılım atsam dahi telefon açmıyor ekran görüntü parçalanıyor ve kapanıyor
sorun belki board id ile alakalıdır gerçe ama board id fark etmez yazıyor

işlem sonrası yazılım atsam dahi telefon açmıyor ekran görüntü parçalanıyor ve kapanıyor
sorun belki board id ile alakalıdır gerçe ama board id fark etmez yazıyor
4 tane telefon yaptım bi problem çıkmadı. Board id 1.29 2.29 da denendi.

3.29 ve 2.29 denendi sorunsuz çalışıyor

arkadaşlar redmi 8 var mi hesabı istiyor ama bir türlü edl moda sokamadım cıhazı driverlerda yüklü ama

arkadaşlar redmi 8 var mi hesabı istiyor ama bir türlü edl moda sokamadım cıhazı driverlerda yüklü ama
Merhabalar hocam, cihaza testpoint işlemi yaparak pc ye bağladığınızda aygıt yöneticisinde görülüyor mu ?

görmüyor hocam bl kapalı sanırım
Boot kilidi açık veya kapalı olsun Edl Moda girmesine engel olmaz. Aşağıdaki resimdeki ana kart üzerindeki iki noktaya cımbız yardımı ile kısa devre ederek pc ye usb kablo ile bağlayın eğer yine görmez ise farklı bir usb kablo deneyin ve şarj soketini kontrol ediniz.

redmi-8-edl-test-point-edited.png

cihazı acık haldeyken pc ye bağladıgım zaman driver yüklüyor ama test point yaptıgım zaman görmuyor cıhazı ustam bl kapalı oldugundan sanırım oda

Geri
Üst Alt