Doopro C1 IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan betlisli
  • Başlangıç tarihi
B

betlisli

Arkadaşlar elimde doopro marka tlfn var. İmei kod ile atmak istiyorum ama resimdeki gibi imei yazan yer aktif değil değiştiremiyorum. En basit hangi yolla yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
IMG_20191218_191811.jpg

Telefonun tam modeli nedir
Doopro c1 model tlfn. Sıkıntı şurada tlfnu kapatıyorum kabloyla bağlıyorum pc port olarak görüyor ama iki saniye geçmeden sarj moduna geçiyor ve com porttan çıkıyor. Bataryayı çıkarıp öyle deniyorum yine aynı

Doopro c1 model tlfn. Sıkıntı şurada tlfnu kapatıyorum kabloyla bağlıyorum pc port olarak görüyor ama iki saniye geçmeden sarj moduna geçiyor ve com porttan çıkıyor. Bataryayı çıkarıp öyle deniyorum yine aynı
Mauı Meta ile reconnect diyin
Cihazı takın ve hemen ses- tuşuna basılı tutun
Cihazı görmesi lazım

sigmakey yapar. meta modda
Meta moda tlfnu kapatıp ses kısma ve power tuşuyla mi alıyoruz. Benim sorunum şu tlfnu kapatıp bağlıyorum com port olarak görüyor ama iki saniye geçmeden tlfn şarj moduna alıyor kendini ve comport tan çıkıyor. Bunu nasıl halledebilirim yardımcı olursan sevinirim

Meta moda tlfnu kapatıp ses kısma ve power tuşuyla mi alıyoruz. Benim sorunum şu tlfnu kapatıp bağlıyorum com port olarak görüyor ama iki saniye geçmeden tlfn şarj moduna alıyor kendini ve comport tan çıkıyor. Bunu nasıl halledebilirim yardımcı olursan sevinirim
sigma box açıkken bağla o otomatik alir meta moda

Arkadaşlar elimde doopro marka tlfn var. İmei kod ile atmak istiyorum ama resimdeki gibi imei yazan yer aktif değil değiştiremiyorum. En basit hangi yolla yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
Ekli dosyayı görüntüle 9050
Elinizde profesyonel araçlar yoksa biraz zor bir işlem. Ancak maui meta ve benzeri araçlar ile deneyebilirsiniz.​

Normalde mtklarda sim1 açık olurdu imei girilebiliyordu ama bunda kapalı. Root yapsam açılır mi acaba sim1

Normalde mtklarda sim1 açık olurdu imei girilebiliyordu ama bunda kapalı. Root yapsam açılır mi acaba sim1
Ustam Biglisayara
Maui Meta Son Surumunu Kurun
MTK Driverlerini Kurun
Telefonu Kapatin Eyer Bataryasi Cikiyorsa Bataryasini Cikarip
5 Saniye Bekleyip Yeniden Yerine Takin
MAUI Meta Programinda Connect Diyin
Saglam USB Cable Ile Telefonu Bilgisayara Baglayin Bekleyin
Meta Moda Girecekdir
Eyer Maui Meta 10 Surumuyse
En Sol Ustte Load DB
Diyin Kendisini 10 15 Saniyelik Islem Yapacakdir
Sonra Sag Tarafda Arama Kismi Var
Oraya IMEI Yazin Imei Download Kismi Cikacakdir
Gerisi Kolay Imeilerini Girin Write Diyin Bu Kadar.

Cevap için teşekkürler usta ama benim tlfnun sorunu kapalı şekilde bagki
Ustam Biglisayara
MTK Driverlerini Kurun
Meta Moda Girecekdir
En Sol Ustte Load DB
[/QUOTE
Ustam Biglisayara
MTK Driverlerini Kurun
Meta Moda Girecekdir
En Sol Ustte Load DB
Öncelikle cevap için teşekkürler. Benim tlfnun sorunu çok değişik kapalı şekilde bağlıyorum com portta görünüyor sonra tlfn sarj moduna alıyor kendini bu yüzden com port tan çıkıyor. Com Porta girip bi saniye kalıyor tekrar çıkıyor sürekli böyle devam ediyor

Cevap için teşekkürler usta ama benim tlfnun sorunu kapalı şekilde bagki

Öncelikle cevap için teşekkürler. Benim tlfnun sorunu çok değişik kapalı şekilde bağlıyorum com portta görünüyor sonra tlfn sarj moduna alıyor kendini bu yüzden com port tan çıkıyor. Com Porta girip bi saniye kalıyor tekrar çıkıyor sürekli böyle devam ediyor
Ses kısma tuşuna basılı tutarak deneyin. Yine olmazsa onda güvenlik yüksek olduğu içindir

Geri
Üst Alt