Bilgi E-GSM Tool

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALee.G

Üye
Salam her kese !
2 gundu bu tulu aldim ,ve bu tulla ne ish yapmaq istesem benden kredi istiyor !
amma aliriken shu tulu cok shey ucretsizyapdiqini bildiriyirdular , autorize olunmayanlar ucretsiz ,autorize isteyen 4 kredite)))
amma shu an elimde Note 7 (levender) FRP silinmesine benden 4 kredi istiyor )))) cox gulunc bir durum )))))))))))))

shu tulu kullanan var mi ???
kash ke DFTpro tool alaydim ((((((((( bu tuluda alma cetin, para odeme sistemi yox,pay pal yox ((((

Salam her kese !
2 gundu bu tulu aldim ,ve bu tulla ne ish yapmaq istesem benden kredi istiyor !
amma aliriken shu tulu cok shey ucretsizyapdiqini bildiriyirdular , autorize olunmayanlar ucretsiz ,autorize isteyen 4 kredite)))
amma shu an elimde Note 7 (levender) FRP silinmesine benden 4 kredi istiyor )))) cox gulunc bir durum )))))))))))))

shu tulu kullanan var mi ???
kash ke DFTpro tool alaydim ((((((((( bu tuluda alma cetin, para odeme sistemi yox,pay pal yox ((((
******** ta resmi grubu var yaz oraya cevap verirler

dostum bu ishle 2001 den meshkulum ))))
tum box ve dongllar bende mevcut )))))))) sadece problem bu e-gsm toolda ))) insanlari kandirmakda (((

usta yapamadığın bir işlem varsa yardımcı olalım

e gsm tool kandırma falan yapmıyor kardeşim. Sen yapamıyorsundur. İtham ederken dikkat et. Biz devamlı kullanıyoruz. note 7 yi no auth loader yükle veya başka çözümler bak. Karalamak için konuşmamalısın.

e gsm tool kandırma falan yapmıyor kardeşim. Sen yapamıyorsundur. İtham ederken dikkat et. Biz devamlı kullanıyoruz. note 7 yi no auth loader yükle veya başka çözümler bak. Karalamak için konuşmamalısın.
eyi !
ithiham etmiyorum dostum olani diyorum !
nerden yukleyim ???))))
goruyorumki sen bu tuldan mahirce kullanan arkadashlarimizdansin ))) bizide vir o fayillara yonelt ))) bizde senin kimi bu tuldan razi kalak !
acikcasi hic bu tuldan memnun degilim !

eyi !
ithiham etmiyorum dostum olani diyorum !
nerden yukleyim ???))))
goruyorumki sen bu tuldan mahirce kullanan arkadashlarimizdansin ))) bizide vir o fayillara yonelt ))) bizde senin kimi bu tuldan razi kalak !
acikcasi hic bu tuldan memnun degilim !

******** gruplarından hızlıca cevaplıyorlar. Whataspptan yazıldıgında eksik oldugunda devamlı çözüyorlar. Ben çıkılmaz bir problem gördüğümde soruyorum çözüyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt