Tavsiye Efsane Oyun Android ve iOS'da

• Konbuyu başlatan astek055
  • Başlangıç tarihi
A

astek055

Merhabalar. Son zamanların en efsane olan oyunu Pubg.
Pubg'nin resmî mobil sürümüdür. Tencent games tarafından, tıpkı bilgisayar sürümü gibi unreal engine 4 kullanılarak geliştirilmiştir.

Telefon mikrofonundan takımınızla iletişim kurmak mümkün, bir çok açıdan pc sürümünün aynısı da denilebilir.

Gizli İçerik
Android sürümü an itibariyle 1225mb yer kaplamaktadır. xiomi mi a1 ile rahatlıkla oynanabilir. Hatta Lg G2'de dahi düşük grafik ayarlarında oynanabiliyor.

Android için
Gizli İçerik
adresinden ücretsiz olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz. Ben yükledim ve şuan oynuyorum. Fena bağımlılık yapıyor.

Unutmayınız..!!!
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan

GSM Turkey ve BEN sorumlu değilimdir.

Merhabalar. Son zamanların en efsane olan oyunu Pubg.
Pubg'nin resmî mobil sürümüdür. Tencent games tarafından, tıpkı bilgisayar sürümü gibi unreal engine 4 kullanılarak geliştirilmiştir.

Telefon mikrofonundan takımınızla iletişim kurmak mümkün, bir çok açıdan pc sürümünün aynısı da denilebilir.

[Gizli içerik]
Android sürümü an itibariyle 1225mb yer kaplamaktadır. xiomi mi a1 ile rahatlıkla oynanabilir. Hatta Lg G2'de dahi düşük grafik ayarlarında oynanabiliyor.

Android için[Gizli içerik]adresinden ücretsiz olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz. Ben yükledim ve şuan oynuyorum. Fena bağımlılık yapıyor.

Unutmayınız..!!!
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan

GSM Turkey ve BEN sorumlu değilimdir.
Elaine saglik

Bağımlılık yapan bir oyun. Geceleri uykumdan çalıyordu bıraktım bende :)

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende bıraktım. Oyun oynamak saçma geliyor artık. Eskiden hiç başından kalkmaz bir ton da paralar verirdim.

Bana faydalı olacak şeylere yöneldim. Daha iyi oldu.​

Hayatım telefonda oynanan oyunlar için hiç para harcamadım. Sadece google anketlerde kazandığım paralarla ücretli uygulamalar almışımdır

Geri
Üst Alt