Bilgi EFT Dongle Almalı Mıyım ?

enesbasar1

Üye
Bütçeyi zorlamıcak şekilde bi box/dongle seti yapıyorum ;
Chimera, Umt+Nck, Dft Pro elimde mevcut geriye huawei modellerinin özellikle frpleri için gerek olursa repair işlemi için bir box tavsiyesi istiyorum Sigma Hariç. Elime gelen modeller genellikle
:
P9 Lite (2017)
P8 Lite (2017)
Mate 20 lite
P30 Lite
P20 Lite
Kısaca Kirin 710 cihazları bunlar için eft önerdiler ama tecrübeli arkadaşlar onun yerine bunu al diyebileceği bu daha çok işini görür 3e-5e bakmıcak şekilde öneri verirlerse sevinirim.

Bütçeyi zorlamıcak şekilde bi box/dongle seti yapıyorum ;
Chimera, Umt+Nck, Dft Pro elimde mevcut geriye huawei modellerinin özellikle frpleri için gerek olursa repair işlemi için bir box tavsiyesi istiyorum Sigma Hariç. Elime gelen modeller genellikle
:
P9 Lite (2017)
P8 Lite (2017)
Mate 20 lite
P30 Lite
P20 Lite
Kısaca Kirin 710 cihazları bunlar için eft önerdiler ama tecrübeli arkadaşlar onun yerine bunu al diyebileceği bu daha çok işini görür 3e-5e bakmıcak şekilde öneri verirlerse sevinirim.
Bildiğim kadarıyla huawei frp için en iyi donglelaardan birisidir eft. Fakat repair için işini görmez. Hcu bakabilirsin

Sigma Hariç ? neden

Huawei FRP için Octoplus Huawei Tool iyidir. Repair işlemleri için de kullanabilirsiniz. HCU daha yeni modeller için destek vermiyor (kirin 990 5G vs.) ancak HCU nun da gerekli olduğu yerler oluyor. Özellikle Kirin 970 repair işlemleri için. FRP odaklı çalışacaksanız Huawei Octoplus alın, pişman olmazsınız. Aktivasyonu da sınırsız, senelik ücret vs. olmaması da ayrıca bir artısı olur size.

Geri
Üst Alt